آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18090
تاریخ انتشار : 24 آبان 1391 10:13
تعداد بازدید : 808

با حضور وزیر ارتباطات ایران و وزرای ICT کشورهای عضو اکو

ایران تلکام2012 زیر باران شدید پاییزی گشایش یافت

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی ایران تلکام دیروز با حضور وزیر ارتباطات و وزرای ارتباطات اجلاس اکو افتتاح شد.

 

فناوران- وزیر ارتباطات در حاشیه افتتاح تلکام سیزدهم به خبرنگاران گفت: در تلکام امسال، تمرکز روی ارایه خدمات جدید ارتباطی ، سرویس های  ارزش افزوده و خدمات شبکه موبایل است. رضا تقی‌پور گفت: آمارها نشان می‌دهد در روند جهانی هر روز خدمات محتوا سهم بیشتری را نسبت به خدمات ارتباطی کسب می‌کند.
وی اضافه کرد: تلکام محل ملاقات‌ها، نشست‌ها و برقراری ارتباطات تجاری، بازرگانی، علمی و فنی است. وزیر ارتباطات ادامه داد: شرکت‌های داخلی می‌توانند با رونق‌بخشی به فعالیت‌های خود توجه کشورهای دیگر را نیز برای حضور در نمایشگاه جلب کند.
تقی‌پور گفت: در برگزاری نمایشگاه تلکام سیزدهم سعی شد تا امکانات لازم دراختیار شرکت‌کنندگان قرار داده شود و صاحبان صنایع نیز باید خدمات نوآورانه و فعالانه را به نمایشگاه بیاورند. وی افزود: با حضور میهمانان خارجی در افتتاح تلکام سیزدهم امیدواریم سال آینده شاهد حضور بیشتر شرکت‌های خارجی در تلکام ایران باشیم.
گفتنی است سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی (ایران تلکام 2012) با مشارکت 207 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی 185 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 22 شرکت خارجی از 8 کشور جهان، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاع رسانی در معرض دید کارشناسان و علاقه مندان قرار می دهند. آلمان، انگلستان، ایتالیا، چین، سوئیس، کانادا، کره جنوبی و لهستان از جمله کشورهایی هستند که شرکت‌ها و نمایندگی‌هایی از آنها در نمایشگاه ایران تلکام 2012 حضور یافته‌اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :