آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18093
تاریخ انتشار : 24 آبان 1391 10:17
تعداد بازدید : 705

واژه ها جایگزین شماره تلفن می شوند

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران از معرفی سرویس “فون واژه” در سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام خبر داد و گفت: سرویس نوین فون واژه، این امکان را به مشترکان می دهد که به جای اعلام شماره تلفن از واژه ها استفاده کنند.

حجت‌الله فرزین گفت: شرکت مخابرات استان تهران، پروژه واگذاری کدهای خدماتی فون واژه را با شعار «نام شما، شماره تلفن شماست» افتتاح کرده و به منظور خدمت‌رسانی بیشتر به مشترکان تلفن ثابت، شرکت مخابرات استان تهران، به ارایه سرویس جدیدی با نام فون واژه اقدام کرده است.
فرزین با بیان اینکه استفاده از خدمات فون واژه، فرد را از حفظ شماره تلفن‌ها بی نیاز می کند و موجب آسان سازی در ارتباطات می‌شود، گفت: این طرح برای شماره‌های 4، 5 و 8 رقمی قابلیت اجرا دارد و در آن برای هر کلمه یک شماره تلفن و برای هر شماره تلفن، یک یا چندین کلمه تعریف می‌شود.
وی افزود: با توجه به اهمیت اصل مشتری‌مداری در دنیای امروزی اینگونه شماره‌ها دسترسی مشترکان و متقاضیان را به شرکت‌های مورد نظر آسان می‌کند. چرا که متقاضیان بدون نیاز به حفظ شماره تلفن با تایپ کلمه مورد نظر خود نظیر taxi, bime , bank و غیره با موسسه یا شرکت مورد نظر ارتباط برقرار کرده و ازخدمات مورد نظر استفاده می‌کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :