آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18124
تاریخ انتشار : 27 آبان 1391 7:30
تعداد بازدید : 5280

مهدی مهدوی کیا، حامد بهداد و رضا عطاران هم در سومین روز تلکامی شدند

جمعه روز بدی نبود

دیروز جمعه، سومین روز برگزاری نمایشگاه تلکام 2012 بود. در این روز نسبت به روزهای گذشته بازدیدکننده بیشتری به نمایشگاه آمد و از سالن های مختلف آن بازدید کردند. همچنین حضور مهدی مهدوی کیا، رضا عطاران و حامد بهداد سبب افزایش شور و اشتیاق در نمایشگاه شد.

 مردم آمدند
سومین روز نمایشگاه تلکام 2012 با استقبال مردم روبه‌رو شد.
مطابق انتظار، با توجه به تعطیلی روز جمعه، مردم با فراغ بال به نمایشگاه آمدند و از آن بازدید کردند.
برگزاری نمایشگاه تلکام هم‌زمان با نمایشگاه لوازم خانگی، که آن هم از جمله نمایشگاه‌های پربازدید است، سبب شده تا بازدیدکنندگان با یک تیر دو نشان بزنند و به سراغ هر دو نمایشگاه بیایند.
این موضوع سبب شد تا پارکینگ بزرگ جنوبی نمایشگاه از ساعت 10 صبح تقریبا پر شود و یافتن جای پارک برای خودروها سخت باشد.
به همین دلیل هم بازار برگزاری مسابقه و تبلیغات داغ‌تر از روزهای پیش بود. در هر گوشه‌ای از نمایشگاه افرادی میکروفون به دست مشغول برگزاری مسابقه یا تبلیغ کالا و خدمت خود بودند. همین موضوع سروصدا و شور و حال زیادی را به نمایشگاه بخشیده بود.
علاوه بر این، حضور میهمانان خارجی هم مشهود بود. بازدیدکنندگانی از جنوب شرق آسیا و همچنین افرادی از اروپا روز گذشته در نمایشگاه حضور داشتند.
البته همچنان بازدیدکنندگان تلکام نسبت به سال گذشته با کاهش روبه‌رو بوده است و مردم نسبت به تلکام 2011، استقبال کمتری داشتند. معلوم نیست نحسی سیزدهمین دوره، دامن تلکام را گرفته یا وضعیت رکود اقتصادی سبب کاهش حضور مردم شده است.

  مهدوی‌کیا، بهداد و عطاران در تلکام
بازار حضور سوپراستارها و چهره‌های محبوب هنرمند و ورزشکار در نمایشگاه تلکام نیز حسابی داغ بود. رضا عطاران و حامد بهداد میهمان ویژه نمایشگاه بودند و با استقبال خوبی از سوی مردم روبه‌رو شدند. گریم خاص حامد بهداد که این روزها در فیلم جدید داریوش مهرجویی در حال ایفای نقش است، جالب توجه بود.
مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان محبوب و بااخلاق پرسپولیس که درخشان‌ترین بازیکن ایرانی در لیگ‌های اروپایی بوده است نیز میهمان غرفه همراه اول بود و با طرفدارانش گفت‌وگو کرد.
حضور مهدوی‌کیا در تلکام سروصدای زیادی به پا کرد و با استقبال بسیار زیاد مردم روبه‌رو شد. طرفداران پرسپولیس که از نتایج دو سه بازی اخیر تیم راضی بودند، از مهدوی‌کیا در مورد بازیکنان جدیدی سوال می‌کنند که قرار است به پرسپولیس بیایند.
  خبرنگاران بی‌ستاد
در گزارش روز گذشته فناوران اطلاعات از نمایشگاه تلکام اشاره کوتاهی به نبود ستاد خبری در نمایشگاه داشتیم. در سال‌های گذشته شرکت پالارسامانه امکانات نسبتا خوبی را برای خبرنگاران در نمایشگاه فراهم می‌کرد و به این ترتیب امکان اطلاع‌رسانی بهتر فراهم
 می‌بود.
اما امسال با وجود آنکه خود این شرکت همکاری مناسبی با رسانه‌ها در ارایه غرفه داشت، اما ستاد خبری تشکیل نداد تا خبرنگاران تا حدودی به دردسر بیفتند.
البته همراه اول با در نظر گرفتن فضایی به عنوان اتاق خبر، امکانات مناسبی را در اختیار خبرنگاران قرار داد و به نوعی جور مجری نمایشگاه را کشید.
  بزرگان چگونه بودند؟
شرکت مخابرات ایران، همراه اول و ایرانسل روش مناسب و رویکرد جالب توجهی را برای حضور در نمایشگاه انتخاب کرده‌اند که با وجود داشتتن نمونه در جهان، در سایر نمایشگاه‌های داخلی کمتر دیده شده است.
این شرکت‌ها در واقع اکوسیستم و در اختیار گرفتن یک سالن مجزا، با همکاران خود به نمایشگاه می‌آیند تا بازدیدکنندگان بتوانند سیستمی جامع در مورد خدماتی که می‌توانند از هر کدام از این سازمان‌ها دریافت کنند را ملاحظه کنند.
سالن شرکت مخابرات ایران از جمله سالن‌های شکیل نمایشگاه امسال بود. در این سالن هم بحث آموزش و کارگاه‌های آموزشی برقرار بود و هم شرکت‌های همکار مخابرات حضور داشته و پاسخگوی مردم بودند. این موضوع سبب شده بود تا بازدیدکنندگان با یک بسته جامع اطلاع‌رسانی روبه‌رو شده و با خدمات جدید آشنا شوند.
سالن همراه اول نیز که با حضور چهره‌های مردمی و همچنین مجری‌گری محمود شهریاری حسابی شلوغ بود، توانست مردم را با سرویس‌های مختلف از جمله سرویس‌های ارزش افزوده آشنا کند.
حضور همراه اول در سال‌های گذشته همواره رو به جلو بوده و امسال نیز شاهد حضور حرفه‌ای‌تر این مجموعه در نمایشگاه بویم.
ایرانسلی‌ها هم در یک سالن مجزا حضور داشتند و آنها هم به مشابه رقیب باسابقه‌تر خود، برای جلب مخاطب از هنرمندان و برگزاری مسابقات استفاده کردند. البته ایرانسل در سال گذشته حضور پرسروصداتری داشت.
اما شیوه حضور تالیا در نمایشگاه پررنگ و جذاب بود. تالیا که در سال‌های گذشته با رکود زیادی روبه‌رو بود، امسال با سروصدای زیادی به نمایشگاه آمد. رنگ قرمزی سازمانی این شرکت در بسیاری از نقاط نمایشگاه به چشم می‌خورد و مخاطبان زیادی به غرفه‌های تالیا مراجعه کردند. این نحوه حضور نشان از برنامه‌های گسترده تالیا برای بازار دارد. باید دید آیا این برند می‌تواند سهم از دست رفته خود را بازیابد؟

  خداحافظ  بایسیکل ران
روز پنج‌شنبه خبری را در مورد اخراج مرد دوچرخه سوار از سالن نمایشگاه که نماد تبلیغاتی یکی از شرکت‌های حاضر در تلکام بود، منتشر کردیم. دیروز هم خبری از او نبود و به نظر می‌رسد کلا از نمایشگاه اخراج شده است. البته همکاران او در نمایشگاه حضور داشتند و به سرگرم کردن مردم می‌پرداختند.
علاوه بر این، حضور جوجه تبلیغاتی مبین وان و همچنین مکعب‌های مشکی در نمایشگاه نیز جلب توجه می‌کرد.
گفتنی است امروز آخرین روز نمایشگاه تلکام 2012 است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :