آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18126
تاریخ انتشار : 27 آبان 1391 7:37
تعداد بازدید : 898

همراه اول تقاضای شماره تلفن های جدید کرده است

معاون بازاریابی و امور مشتریان همراه اول گفت: از سال گذشته تقاضای واگذاری شماره های جدید کرده ایم، اما سازمان تنظیم مقررات تاکنون پاسخی به شرکت نداده است.

ایرنا- مهدی عطوفی در نشستی خبری که در سیزدهمین نمایشگاه تلکام 2012، با بیان این مطلب گفت: سازمان تنظیم مقررات شماره جدید به همراه اول نمی دهند و امروز با کمبود شماره روبه رو هستیم .
وی با بیان اینکه در این شرایط لازم است سیاست واگذاری سیم کارت های اعتباری را تغییر دهیم، افزود: پیشنهاد داده ایم که سیم کارت های اعتباری که به مدت سه ماه از آن استفاده نمی شود، ابتدا به مدت سه ماه یکطرفه و بعد از شش ماه در صورت بلا استفاده ماندن، سیم کارت سلب و به مشتری دیگری واگذار شود .
معاون بازار و امور مشتریان همراه اول در زمینه ارایه سرویس های ارزش افزوده، گفت : درحال حاضر 450 سرویس به بیش از 12 میلیون مشترک همراه اول ارایه می شود.عطوفی افزود: سرویس فروشگاه های زنجیره ای همراه اول در سیزدهمین نمایشگاه راه اندازی شده است و در روزهای آینده در سطح کشور نیز به بهره برداری خواهد رسید .
عطوفی در ادامه از ساماندهی دفاتر خدمات پس از فروش همراه اول خبرداد و گفت: 10 هزار دفتر پیشخوان خدمات دولت در سراسر کشور، به مشترکان همراه اول خدمات ارایه می دهند.
وی افزود: از آنجا که این دفاتر همزمان برای اپراتور ایرانسل نیز خدمات را ارایه می دهند ، همراه اول تقاضا کرده است که هر یک از دفاتر به دلیل رقابت بین ایرانسل و همراه اول ، با یکی از اپراتورها همکاری داشته باشند که امیدواریم بتوانیم زمستان امسال دفاتر پیشخوان همراه اول و ایرانسل را از یکدیگر تفکیک کنیم.
وی همچنین گفت:  چهار شرکت خصوصی ارایه دهنده خدمات ارزش افزوده که با همراه اول همکاری می کنند  به دلیل مشکلات مالی در نامه ای از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخواست معافیت از حق السهم رگولاتوری داده اند. در واقع این شرکت ها تقاضای یک دوره تنفس کرده اند و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان بازدید از نمایشگاه قول بررسی این نامه را داده است.
وی با بیان این که همراه اول برای خرید و واردات تجهیزات و پرداخت حق السهم رومینگ بین الملل به طرف های خارجی به ارز نیاز دارد، گفت: با توجه به افزایش نرخ ارز ، این شرکت تقاضای استفاده از ارز مبادله ای را به بانک مرکزی داده است که امیدواریم با این تقاضا موافقت شود.
بر اساس این گزارش، عطوفی همچنین از راه اندازی سرویس عرضه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری برای مشترکان همراه اول خبر داد و گفت:  با راه اندازی این سرویس مشترکان می توانند با دریافت یک کد محرمانه، بدون مراجعه حضوری ریز مکالمات خود را از تمام مراکز همراه اول و سایت این اپراتور دریافت کنند .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :