آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18127
تاریخ انتشار : 27 آبان 1391 7:40
تعداد بازدید : 668

مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت در گفت و گو با فناوران:

درخواست بازنگری تعهدات پوششی وایمکس را به رگولاتوری فرستاده ایم

به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت رایزنی ها با رگولاتوری در خصوص تعهدات پوششی اپراتور سراسری وایمکس مبین نت ادامه دارد.

فناوران - ناصرعلی اصفهانی گفت: زمانی که پروانه وایمکس سراسری مبین نت از سوی رگولاتوری ارایه شد، مدیران این شرکت با ارایه طرح تجاری اعلام کردند که در مدت زمان مشخص می‌توانند 340 شهر را تحت پوشش شبکه مبین نت قرار دهند. اما اکنون که وارد کار شده‌ایم، نحوه استقبال از کاربران مشخص شده و حتی اگر مبین نت در برخی مناطق اعلام شده پوشش ایجاد کند، مشترکی برای استفاده از سرویس وجود نخواهد داشت.
وی افزود: با توجه به تعاملی که با رگولاتوری وجود دارد، درخواست داده ایم فهرست شهرها  بازنگری شود و به نظر می‌رسد مشکل برطرف شود.
وی با تایید بروز برخی مشکلات در شبکه وایمکس مبین نت گفت: متاسفانه برخی از مشکلات ناخواسته اتفاق می‌افتد به همین علت ما نمی‌توانیم از قبل اطلاع رسانی کنیم.  وی با بیان اینکه حجم زیادی از مشترک ناراضی داشته‌ایم، افزود: در بسیاری از موارد کل هزینه مشترک را  مسترد  کردیم  و در برخی موارد نیز با افزایش دوره مشترک را راضی نگه داشته‌ایم.
وی گفت: با توسعه خوبی که در شهر تهران به خصوص منطقه غرب داریم، اکنون وضعیت پوشش و سرویس به نقطه مطلوب رسیده و کارشناسان ما تمامی تلاش خود را در رابطه با ارایه هر چه بهتر سرویس به کاربران انجام می‌دهند. اصفهانی در خصوص  نارضایتی  مشترکان از میزان اشغالی مرکز تماس مبین نت نیز گفت: تعداد کارشناسان مرکز تماس نسبت به انتهای سال 90 دو برابر شده است و مشکلی در این رابطه نداریم.
وی درباره مشکلات دریافت پین شارژ از طریق سایت مبین نت افزود: در حال به روز کردن نرم‌افزار مربوط به ارایه پین شارژ هستیم و فعلا این سیستم غیر فعال است. مشترکان مبین نت در صورت نیاز می‌توانند از طریق درگاه‌های بانکی اقدام به خرید شارژ مورد نیاز کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :