آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18131
تاریخ انتشار : 27 آبان 1391 7:45
تعداد بازدید : 492

با کارت اعتباری20درصد ارزان تر صحبت کنید

رییس اداره ارتباطات همگانی شرکت مخابرات استان تهران از کاهش 20 درصدی هزینه مکالمات تلفنی از طریق تلفن های همگانی و نیز کارت های اعتباری تلفنی خبر داد و گفت: استفاده از این کارت ها برای خانواده ها حتی در منازل بسیار به صرفه تر خواهد بود.

ستاد خبری گروه شرکت‌های مخابرات- رامین آرام با بیان این مطلب گفت: هزینه پایین و مدیریت ساده و کارآمد برای کنترل هزینه‌های خانوار از جمله دلایل استفاده از کارت‌های تلفنی است.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون ضریب نفوذ تعداد تلفن همگانی استان تهران 4/3 درصد و بالاتر از ضریب نفوذ جهانی است گفت هم‌اکنون مردم در کمتر از یک دقیقه پیاده‌روی می‌توانند به تلفن همگانی در فواصل کوتاه دسترسی پیدا کنند.
وی با بیان اینکه تلفن‌های همگانی مالتی مدیا نیز در اماکن عمومی و دانشگاه‌ها و بر حسب نیاز نصب شده است، گفت: 350 هزار مخاطب در سطح شهر تهران روزانه از این دستگاه‌های تلفن استفاده می‌کنند.
آرام با اشاره به هزینه دو هزار تومانی کارت‌های تلفنی و همگانی گفت: بر اساس استاندارد استفاده از کارت‌های تلفن 117 ثانیه در ایران و 103 ثانیه در دنیاست و نرخ مکالمات در داخل استان به ازای هر پالس (134 ثانیه) حدود 61ریال و تلفن همراه 53 ریال بر اساس مسافت منطقه است.
به گفته وی، مشترکان برای خرید کارت‌های ارتباطی و تلفنی می‌توانند به امور مشترکان مراکز مخابراتی باجه‌های سطح شهر و نیز سایت شرکت مخابرات ایران مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :