آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18202
تاریخ انتشار : 28 آبان 1391 10:10
تعداد بازدید : 950

تا ساعت یازده صبح امروز فرصت دارید

آخرین فرصت ثبت نام قطعی الکامپ اعلام شد

ساعت یازده صبح امروز، آخرین مهلت ثبت نام قطعی هجدهمین نمایشگاه الکامپ است.

فناوران- براساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه، تمام متقاضیان که در آخرین مرحله جانمایی شده‌اند، تنها تا ساعت یازده امروز فرصت دارند تا اصل فیش واریزی خود را ارایه کنند.
در صورت ارایه نکردن اصل فیش واریزی تا ساعت 11 صبح روز 28 آبان ماه جاری درخواست غرفه‌های رزرو شده حذف خواهد شد.
رییس هیات مدیره مجمع تشکل‌ها (مجری الکامپ هجدهم) در این مورد گفت: با توجه به پیش‌بینی و فراهم کردن امکانات فنی مورد نیاز برای ثبت‌نام و جانمایی آنلاین شرکت‌های متقاضی برای حضور در نمایشگاه الکامپ می‌توان گفت که الکامپ هجدهم شفاف‌ترین دوره نسبت به ادوار گذشته است.
محمدرضا طلایی افزود: ستاد برگزاری نمایشگاه هجدهم با توجه به احساس نیاز به ارتقای سطح کمی و کیفی مراحل ثبت‌نام و جانمایی تمامی فرآیند کاری خود را به شکل شفاف و متمرکز در وب‌سایت رسمی نمایشگاه قرار داده و گزارش جزییات آن نیز ارایه شده است.
طلایی افزود: تاکنون تخلف دو شرکت متقاضی در هنگام ثبت‌نام و جانمایی گزارش شده که با آنها براساس آیین‌نامه و دستورالعمل برخورد کرده‌ایم که در رابطه با این موضوع به شرکت سهامی نمایشگاه‌ها مراجعه کرده و ستاد برگزاری الکامپ هم موارد تخلف را گزارش کرده است.رییس هیات مدیره مجمع تشکل‌ها گفت: ستاد برگزاری هیچ‌گونه هزینه اضافی از شرکت‌ها دریافت نکرده و تمامی هزینه‌ها مطابق با آنچه در سایت نمایشگاه مشخص شده دریافت می‌شود.
طلایی افزود: فضای نمایشگاه امسال 17هزار متر در نظر گرفته شده در حالی که سال گذشته 23 هزار متر بوده و این خود یک معضل بزرگی است که باعث شد در ساعات اولیه جانمایی که روز شنبه 20 آبان ماه صورت گرفت 90 درصد فضاها توسط متقاضیان ثبت و جانمایی قطعی شده و برخی از دوستان هم از حضور در نمایشگاه امسال جا مانده‌اند باشیم.
وی در خصوص اعتراض برخی متقاضیان به فضاهای خاص در جانمایی امسال گفت: برخی متقاضیان در فرآیند ثبت‌نام و جانمایی آنلاین موفق به ثبت فضای سال قبل خود نشده و به این موضوع اعتراض داشته‌اند که رسیدگی و رفع این موضوع این مساله از عهده ستاد برگزاری خارج است.
گفتنی است، شرکت‌های متقاضی حضور در نمایشگاه که در مرحله نخست موفق به جانمایی قطعی شده بودند، با تکمیل ثبت‌نام مرحله دوم و دریافت نام کاربری و رمز عبور جدید از ساعت 11 صبح دیروز نسبت به ثبت‌نام و جانمایی قطعی اقدام کرده‌اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :