آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 182235
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1395 10:36
تعداد بازدید : 590

ایسوس مادربوردهای جدید سری تجاری خود را معرفی کرد

ایسوس مادربوردهایی جدید برپایه چیپ ست X99 برای پشتیبانی از پردازنده های سری Broadwell-E اینتل معرفی کرد. سری Signature ایسوس شامل مادربوردهای X99-Deluxe II، X99-A II، X99-E می شود.

فناوران- Signature پرفروش ترین سری مادربوردهای ایسوس است. در این سری با استفاده از سوکت ابداعی ایسوس به نام OC Socket بیشترین کارایی برای پردازنده های جدید فراهم شده است. 5 راهکار بهینه سازی، یک کلیک تا اورکلاکینگ و خنک کنندگی تمام عیار، ویژگی های این سری از مادربوردهای ایسوس است. Fan Xpert 4 نیز به تازگی با این سری معرفی شده است.
 Fan Xpert 4 قادر است نوع PWM/DC بودن فن های متصل به هِدر را بهینه سازد و از لحاظ سخت افزاری با فن های آمپراژ بالا نیز سازگار است. 
مدیریت دقیق و بهبود در کارایی پمپ خنک کننده های آبی در بایوس UEFI این مدل ها ساده و بهینه شده است. ایسوس برای زیباتر شدن سیستم اسمبل شده توسط کاربران نیز، ویژگی ترکیب رنگی Aura را در این سری گنجانده تا ظاهر مادربورد برای هر سلیقه ای مناسب باشد. 
نور حاصل شده از LEDهای RGB در اطراف سینک خنک کننده چیپ ست X99 و اسلات های PCIe برای کاربران قابل تغییر است، همچنین در این سری ایسوس برای استحکام بیشتر اسلات PCIe در هنگام نصب کارت گرافیک های سنگین، از SafeSlot استفاده کرده است.
همچنین ایسوس برای سری Signature امکاناتی از قبیل راهکارهای اتصالی نسل بعد یعنی پورت U.2 و M.2 برای ذخیره سازهای پرسرعت با رابط PCIe و پهنای باند 32 گیگابیت بر ثانیه، شبکه بی سیم 3x3 802.11ac و رابط USB 3.1 از هر دو نوع A وC، در نظر گرفته است. 
ایسوس در مادربوردX99-Deluxe II یک کارت توسعه ASUS ThunderboltEX 3 به رایگان قرار داده تا سرعت انتقال 40 گیگابیت بر ثانیه در این سری قابل دستیابی باشد. در این مدل برای بخش صوتی نیز، از کارت صدای با فناوری Crystal Sound 3 استفاده شده است. 
خازن های ژاپنی، جدا سازی بخش صوتی به صورت فیزیکی با یک خط نورانی و مجموعه قطعات با کیفیت برای داشتن صدایی رسا و شفاف، جلوه های صوتی را با کارآمدی این سری از مادربوردهای ایسوس ترکیب کرده تا تجربه ای جدید از آخرین پردازنده های اینتل فراهم کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :