آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 182317
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1395 10:29
تعداد بازدید : 581

راه اندازی ۷ سایت 4G همراه اول کرمانشاه

مدیر عامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه از راه اندازی ۷ سایت نسل چهارم تلفن همراه در استان طی سال گذشته خبر داد.

مهر- مسیب قبادیان، گفت: در سال ۹۴ علی رغم همه مشکلات اقتصادی کشور، همکاران ما در استان و حوزه های مختلف اقدامات خوبی را به انجام رسانده اند.
 وی گفت: شرکت مخابرات استان در حوزه تلفن همراه ۱۴ میلیارد تومان و در تلفن ثابت ۸ میلیارد تومان طلب از مشترکان دارد که چنانچه مشترکان در اسرع وقت بدهی خود را نپردازند و این منابع در اختیار نباشد نمی توان پروژه های تعریف شده را جهت رفاه حال مردم در موعد مقرر به بهره برداری رساند.
وی اظهار داشت: در سال ۹۳ کار گسترش نسل سوم تلفن همراه را مد نظر قرار دادیم و از مهر ۹۳ تا کنون ۱۴۲ سایت نسل سوم تلفن همراه در تمام شهرستان های استان نصب و راه اندازی شده است.
قبادیان با بیان اینکه هم اکنون در سطح استان نسل ۲ و نسل ۳ تلفن همراه در دسترس است و قصد توسعه آن را داریم، افزود: همچنین در سال ۹۴ تعداد ۷ سایت نسل ۴ تلفن همراه نیز به صورت آزمایشی نصب شد اما برای تکمیل آن نیاز به تغییر مشترکان در استفاده از تلفن های همراه متناسب با نسل ۴ دارد.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه همچنین از پیاده سازی طرحی برای تلفن ثابت برای ایجاد مکالمات تصویری و کنفرانس تصویری خبر داد که در مراحل نهایی است.
وی همچنین از نصب و راه اندازی ۱۸ هزار پورت ADSL و ۳۵ هزار پورت اینترنت پرسرعت در استان طی سال قبل خبر داد.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه اولویت شرکت مخابرات برای سال ۹۵ را توسعه نسل ۳ و ۴ ذکر کرد و گفت: در این راستا ۱۰ هزار سایت نسل ۳ و ۱۰ هزار سایت نسل ۴ در دستور است که هنوز سهمیه استان مشخص نشده اما سیاست بر پوشش کامل شبکه های استان از این نظر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :