آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18245
تاریخ انتشار : 29 آبان 1391 9:50
تعداد بازدید : 1008

"پیوست" به جمع رسانه هاي فاوا پیوست

ماهنامه پیوست با انتشار دو پیش شماره اختصاصی به مناسبت سیزدهمین نمایشگاه تلکام نخستین تجربه حضور خود در حوزه نشریات فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را تجربه کرد.

ایتنا- ماهنامه پیوست به سردبیری آرش برهمند به عنوان نخستين محصول رسانه‌اي موسسه “پرسش” به مديريت‌عاملي مجتبي محمودي، سردبير پيشين هفته‌نامه عصر ارتباط تهیه و عرضه شده است و ریاست هیات مدیره این موسسه را هم محمدباقر اثنی‌عشری، فعال صنفی، بر عهده دارد.
محمودي، اثني عشري و برهمند در کنار مهرک محمودی اعضاي هيات مديره موسسه پويندگان راز ستاره شمال موسوم به پرسش هستند.
در پیش‌شماره نخست پیوست مجموعه‌اي تحت عنوان «پرونده اعداد» منتشر شده است که با بررسی آمار و ارقام متناقض بخش مخابرات کشور کوشيده تصویری شفاف‌تر در این زمینه به مخاطب خود ارایه دهد و مجموعه گزارش‌های پیش‌شماره دوم نيز تحت عنوان «پرونده چینی‌ها» به موضوع حضور افزون شده تجهیزات چینی و شرکت‌هایي چون هوواوي در مخابرات کشور پرداخته که تعبير به گرايش‌های سياسي و اقتصادي اين جريان شده است. نخستین پیش‌شماره پیوست هم‌زمان با افتتاح نمایشگاه تلکام سيزدهم توسط وزیر ارتباطات و وزرای کشورهای عضو اجلاس اکو در روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ماه و پیش‌شماره دوم نیز ۲۵ آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه تهران توزیع شد.
ماهنامه پیوست پس از انتشار سومین پیش‌شماره خود به مناسبت نمایشگاه الکامپ نخستین شماره خود را زمستان ۹۱ به روی پیشخوان مطبوعاتي کشور خواهد فرستاد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :