آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 182651
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1395 11:19
تعداد بازدید : 1109

تلاش مایکروسافت برای تحمیل ویندوز ۱۰ به کاربران

مایکروسافت در روزهای اخیر تلاش کرده است به شیوه جدیدی کاربران ویندوزهای قدیمی تر را به مهاجرت به ویندوز ۱۰ مجبور کند و پیام هایی دال بر تعیین یک ضرب الاجل را برای آنان به نمایش گذاشته است.

خبرگزاری فارس- ظاهرا برای مایکروسافت مهم نیست که آیا کاربران تمایلی به خداحافظی با ویندوزهای 7 یا 8.1 دارند یا خیر و قصد دارد به هر نحو ممکن میلیون ها نفر را مجبور به استفاده از ویندوز 10 کند. در ماه های اخیر بارها و بارها پیامی دال بر دریافت ویندوز 10 یا Get Window 10 در پنجره کوچکی در سمت چپ نمایشگر برای کاربران ویندوز به نمایش گذارده شده است. حالا به جای ترغیب کاربران به نصب ویندوز 10 ، مایکروسافت به طور خودکار تاریخ و ساعتی را برای به روز کردن رایانه های شخصی و مهاجرت به ویندوز 10 اعلام کرده است.
 اگر کاربران نخواهند به روز به ویندوز 10 مهاجرت کنند باید به طور دستی بر روی لینک موجود در پیام کلیک کنند و برای برنامه ریزی مجدد این روند یا کنسل کردن کلی آن تصمیم بگیرند. بنابراین با کلیک کردن بر روی این پیام جدید کاربران به جای خلاص شدن از دست آن برای مهاجرت ناخواسته به ویندوز 10 برنامه ریزی کرده و بدون آنکه لزوما با این کار موافق باشند شاهد نصب ویندوز جدید خواهند بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :