آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 182947
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1395 11:31
تعداد بازدید : 899

عینک واقعیت مجازی ایسوس از رویا تا واقعیت

شرکت ایسوس لوگوی فراتر از واقعیت مجازی خود را معرفی کرد. این علامت نشان دهنده سازگاری و اطمنیان به مصرف کننده است که به راحتی می تواند از مادربورد و کارت گرافیک خود برای بازی های واقعیت مجازی استفاده کند.

فناوران- شرکت ایسوس با شرکت های مختلفی که در زمینه واقعیت مجازی فعالیت دارند همکاری کرده تا مطمئن شود تمام قطعات تولیدی ایسوس با نسل جدید لوازم واقعیت مجازی همخوانی دارد.
همکاری ایسوس با شرکت های دیگر به این معنی است که تمام قطعات ایسوس که دارای علامت VR Ready هستند، دارای فریم وِر و نرم افزارهایی هستند که با قطعات واقعیت مجازی همخوانی کامل دارند. علامت VR ready روی کالاهایی قرار دارد که با هدست واقعیت مجازی اکیلیس ریفت تست شده اند و هر زمان که HTC Vive نیز معرفی شود با کالاهای ایسوس هماهنگی کامل خواهد داشت.
اگر چه یافتن مشخصاتی که بتواند حداقل کیفیت را برای وسایل واقعیت مجازی پشتیبانی کند آسان است، اما مطمئن شدن از اینکه یک دستگاه با واقعیت مجازی همخوانی داشته باشد و سازگار باشد کار بسیار سختی است. ایسوس به منظور اطمینان از همخوانی قطعات خود، تمام برنامه و فریم وِرهای مختلف را آزمایش کرده و سازگاری آنها را کنترل می کند.
ایسوس لیست کالاهایی را که با اکیلیس ریفت سازگاری دارند منتشر کرده و همچنین پس از معرفی HTC Vive در آینده ای نزدیک نیز لیست قطعات سازگار با این مدل منتشر خواهد شد. 
کاربرانی که علاقه به خرید کامپیوترهای شخصی  با امکان واقعیت مجازی دارند، می توانند به تارنمای Beyond VR Ready ایسوس مراجعه کرده تا لیست کالاهای سازگار را در دسترس داشته باشند. ایسوس به صورت دوره ای این لیست را به  روز نگه می دارد تا کاربران همواره بهترین انتخاب را برای کامپیوترهای شخصی داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :