fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 183926
  تاریخ انتشار : 17 خرداد 1395 11:54
  تعداد بازدید : 650

  عرضه نخستین بازی واقعیت مجازی اکس باکس وان در سال آینده

  گزارش هایی در رسانه های جهانی منتشر شده است که نشان می دهد شرکت مایکروسافت قصد دارد از نخستین بازی واقعیت مجازی خود برای کنسول اکس باکس وان در سال 2017 میلادی رونمایی کند.

  رایورز- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وب سایت خبری تحلیلی Cnet، کنسول های بازی در شرایط فعلی بازار و رقابت بسیار نفس گیر موجود در نسل هشتم کنسول ها، به شدت به دنبال راهکارهای جدید برای یافتن مخاطب هستند.
  در این میان شرکت مایکروسافت با توجه به عقب بودن از رقیب خود یعنی سونی، تلاش بیش تری برای عرضه محتوای متفاوت برای کنسول اکس باکس وان دارد.
  در همین راستا نیز به تازگی شایعاتی در زمینه ورود این شرکت به رده بازی هایی از جنس واقعیت مجازی در رسانه ها منتشر شده است که می تواند کنسول اکس باکس وان را یک گام به جلو هدایت کند.
  شایعات منتشر شده حاکی از آن هستند که یک شرکت بزرگ بازی سازی در حال فعالیت بر روی ساخت یک بازی ویژه واقعیت مجازی برای کنسول اکس باکس وان است.
  هنوز اطلاعات خاصی در زمینه این عنوان به رسانه ها راه نیافته است و تنها گفته می شود که یک شرکت بازی سازی اروپایی وظیفه ساخت این بازی را بر عهده خواهد داشت.
  همچنین زمان عرضه این بازی سال ۲۰۱۷ میلادی اعلام شده است که موجب می شود در سال آینده شاهد رقابتی دیدنی بین مایکروسافت و سونی در زمینه بازی های واقعیت مجازی باشیم.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :