آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183928
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1395 11:55
تعداد بازدید : 619

آیا جدیدترین محصول پبل تقلید از آیپاد است؟

شرکت پبل (Pebble) نخستین محصول غیر ساعت خود را معرفی کرده است که با بازخوردهایی دوگانه روبه رو بوده و حتی برخی از کارشناسان آن را تقلید مستقیم از آیپاد شافل دانسته اند.


رایورز- شاید بتوان یکی از کامل ترین پخش کننده های موسیقی در جهان را سری آیپاد به حساب آورد و در این میان مدل های آیپاد شافل به خوبی خدمات خود را در ابعادی بسیار کوچک به کاربران ارایه کرده اند.
در حالی که انتظارات در زمینه عرضه نسل بعدی از این پخش کننده موسیقی در حد بالایی قرار دارد، به نظر می رسد که شرکت دیگری به غیراز اپل به سراغ ساخت محصولی با امکانات مشابه رفته 
است.
شرکت پبل که در زمینه تولید ساعت های هوشمند یکی از خوشنام ترین کمپانی های جهان به حساب می آید به تازگی نخستین محصول خود خارج از ساعت های هوشمند را معرفی کرده است.
این محصول که پبل کور نام دارد با انتقاد برخی از متخصصان عرصه فناوری روبرو شده است زیرا بسیاری از منتقدان معتقدند که این محصول تقلیدی مستقیم از آیپاد شافل به حساب می آید.
نکته قابل توجه این است که هنوز اپل نسبت به این موضوع واکنشی از خود نشان نداده است و حتی گمان می رود که شاهد هیچ اقدامی از سوی اپل در این زمینه نباشیم.
  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :