آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183947
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1395 13:5
تعداد بازدید : 818

بدون تیتر

وزیر نفت هند ابراز امیدواری کرد که این کشور و ایران تا ماه اکتبر سال جاری میلادی درباره پروژه میدان گازی فرزاد-ب ایران به توافق برسند.


 نایب رییس اتاق اصناف ایران به مردم اطمینان داد که مواد غذایی به میزان کافی در ماه مبارک رمضان وجود دارد و بازار در این ماه با ثبات قیمت ها روبه رو خواهد بود.
 بانک مرکزی باید طرحی را به شورای پول و اعتبار ارایه دهد که ضمن الزام بانک ها به اجرای قانون بودجه امسال مبنی بر افزایش وام ازدواج به ۱۰ میلیون تومان، منابع مشخصی را برای این تسهیلات در نظر گرفته باشد.
 دولت ترکیه تلاش دارد با ارایه مشوق های مالی جوانان ترک را به ازدواج کردن قبل از فارغ التحصیلی از دانشگاه و به دنیا آوردن دست کم ۳ فرزند تشویق کند.
 مدیر پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی با بیان مثبت شدن تراز تجاری (بیشتر بودن صادرات غیرنفتی نسبت به واردات) و افزایش ورودی های ارز به کشور، گفت: ثبات بازار ارز در سال های آتی تضمین شده و تک نرخی کردن ارز کاملاً در دسترس است.
 روند کاهشی تولید خودرو در دومین ماه سال نیز ادامه یافت به طوری که تولید انواع خودرو در فروردین و اردیبهشت امسال با افت ۲.۸ درصدی همراه شد.
 معاون وزیر کار با اعلام اینکه تعیین سهمیه اشتغال برای دستگاه ها متوقف شده و شورای عالی اشتغال به دنبال اینگونه برنامه ها نیست، گفت: تاکید رئیس جمهور، دستیابی به یک میلیون اشتغال در سال است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :