آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184030
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1395 11:16
تعداد بازدید : 696

رییس کل بیمه مرکزی: شرکت‎های بیمه دست از رقابت ناسالم بردارند

رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه شرکت‎های بیمه در این دوره حساس باید دست از رقابت‎های ناسالم بردارند و در جهت تقویت بنیه خود در مسیر خدمت بیشتر به مردم و اقتصاد کشور قدم بردارند، گفت: صنعت بیمه باید با درایت مدیران روابط عمومی، خدمات وسیع صنعت بیمه را به مردم معرفی کند.

فناوران - عبدالناصر همتی در نشست شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت بیمه به نقش موثر آنها در گسترش فرهنگ بیمه پرداخت و افزود: صنعت بیمه کشور در عرصه تبلیغاتی نیاز به کار و تلاش بیشتری دارد، بیمه مرکزی برنامه های جدید خود را همسو با توسعه و گسترش فرهنگ بیمه آغاز خواهد کرد.
همتی افزود: بیمه مرکزی دست یاری خود را به سوی شرکت‎های بیمه دراز می‎کند تا با همفکری بیشتر و استفاده از این فضای کارشناسی، نقش اصلی صنعت بیمه که همان ایجاد اطمینان و آرامش در جامعه است را بیش از پیش نمایان کند.رییس کل بیمه مرکزی افزود: روابط عمومی‎ها فقط نقش ناشر اخبار مدیر سازمان را ندارند بلکه باید مسایل مهم و نقاط ضعف و قوت سازمان خود را با همفکری کارشناسان شناسایی کرده و با استراتژی و برنامه‎های راهبردی در پیشبرد اهداف سازمان گام بردارند.
وی با تاکید بر افزایش ارتباط با رسانه ها و برنامه ریزی لازم برای توسعه و تعمیم امر بیمه در کشور گفت: با تبلیغات و اطلاع رسانی هدفمند می توان توسعه بیش از پیش صنعت بیمه را فراهم ساخت.
رییس شورای عالی بیمه گفت: برنامه‎های فرهنگی و تبلیغاتی شرکت های بیمه باید به گونه‎ای هماهنگ، منسجم و حرفه‎ای پیش رود تا از محل این برنامه‎ها، کل صنعت بیمه منتفع شود و تنها به فکر تبلیغ برای یک شرکت نباشیم. همتی از ضرورت تبیین و توضیح خسارت‎های عظیم پرداختی به بیمه گذاران به عنوان یکی دیگر از محورهای اطلاع رسانی صنعت بیمه یاد کرد و گفت: با اطلاع رسانی منطقی، می‎توان خدمات صنعت بیمه را علاوه بر زیان دیدگان، به عموم مردم نیز معرفی کرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :