آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184094
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1395 11:12
تعداد بازدید : 686

پس از برگزاری نخستین کنسرت آنلاین کشور روی داد

اعلام آمادگی گسترش پخش زنده اینترنتی

برگزاری نخستین کنسرت آنلاین کشور با اجرای علیرضا قربانی در تالار اندیشه حوزه هنری که هفته گذشته توسط پلت فرم بومی کیومری تحت پوشش قرار گرفت، گام اول در جهت برگزاری و پخش زنده سایر رویدادها خواهد بود.

فناوران- محمد پرویزی مدیر عامل شرکت خلاق برهان گفت: live streaming به جریان زنده پخش ویدئو گفته می شود یعنی همان خدماتی که در گذشته به برخی از مراکز خاص نظیر  دانشگاه تهران ارایه می دادیم و کاربرد آموزشی داشت. وی افزود: این خدمات در گذشته به صورت محدودی در کشور وجود داشت که ما پس از سال ها تلاش توانستیم با فراهم کردن زیر ساخت های مناسب نرم افزاری و سخت افزاری این فناوری را با ظرفیت گسترده و سرعت بالا برای اولین بار در ایران ارایه دهیم. این مهم با توسعه شبکه CDN در کشور ایجاد شد به طوری که کلیه هموطنان می توانند در کلیه نقاط ایران به طور یکسان و با کیفیت مناسب از این امکانات بهره ببرند.
پرویزی گفت: ذائقه مخاطب امروزی در حوزه فناوری و ارتباطات بسیار تغییر کرده است و با شتاب زیادی که تکنولوژی در این حوزه دارد، مخاطب چیز هایی را می طلبد که با تفکر سنتی و آنچه پیش از این بوده تفاوت دارد. ذائقه مخاطب امروزی یک اتفاق جدید و نو می خواهد.مجری فنی اولین کنسرت آنلاین کشور در خصوص ارایه خدمات کیومری در سایر حوزه ها گفت: کیومری به عنوان تنها دپارتمان تخصصی استریمینگ ویدئو می تواند با ارایه خدمات live streaming در خصوص پخش مسابقات ورزشی، پخش سخنرانی ها، همایش ها و به طور کلی هر رویدادی که پخش زنده آن برای مخاطب امروزی جذابیت دارد راهگشا باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :