آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184097
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1395 11:17
تعداد بازدید : 607

افزایش سقف اعتبار مشترکان دایمی همراه اول

همراه اول در طرح اعتباردهی به مشترکان دایمی، سقف میان دوره برخی مشترکان خود را افزایش داد.

فناوران- در طرح اعتبار دهی، سقف قطع میاندوره برخی از مشترکان دایمی بر اساس ارزش شماره تلفن همراه، میزان خوش حسابی، مبلغ قبوض پرداختی و مدت زمان حضور در همراه اول، افزایش یافته و پیامک اطلاع رسانی آن از طریق سرشماره ۹۸۱۰+ برای این دسته از مشترکان ارسال شده است.
تا قبل از اجرای این طرح، این دسته از مشترکان فقط بر اساس میزان ودیعه شان مشمول دریافت پیامک اخطار و در نهایت قطع یکطرفه میان دوره می شدند که باعث تکدر خاطر ایشان می شد. 
پس از اجرای طرح، سقف قطع میان دوره این گروه از مشترکان از ۲۰۰ هزار ریال تا ۱۰ میلیون ریال افزوده شده و به سقف اعتبار ودیعه شان اضافه شده است. به عبارت دیگر افزایش سقف قطع میان دوره به ازای هر مشترک متفاوت و منحصر بفرد است. مزایای این طرح برای مشترکان دایمی که از سرویس رومینگ بین الملل استفاده می کنند بیشتر است؛ زیرا عمدتاً این دسته از مشترکان به علت مسافرت به خارج از کشور، با قطع میان دوره مواجه می شدند. 
این طرح به صورت مرحله ای برای سایر مشترکان دایمی نیز به اجرا در خواهد آمد و مشمولان طرح از طریق پیامک از میزان افزایش اعتبار خود مطلع خواهند شد.
بر اساس این گزارش، اطلاع رسانی به مشترکان مشمول این طرح از طریق ارسال پیامک از سرشماره ۹۸۱۰+ انجام می شود. مشترکان در صورت عدم تمایل به برخورداری از این امتیاز ویژه می توانند عدد ۱۱۷ را به سرشماره ۹۸۱۰+ ارسال و یا  کد # ۱۱۷*۱۰* را شماره گیری کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :