آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184110
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1395 11:31
تعداد بازدید : 703

اختصاص 2500 میلیارد تومان تسهیلات برای صادرات کالاهای ایرانی

2500 میلیارد تومان تسهیلات برای صادرات کالاهای ایرانی در جلسه امروز هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاست رییس جمهوری؛ اختصاص یافت.

فناوران- جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاست حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل شد و مهم‎ترین برنامه‎ها و اولویت‏های کاری این صندوق مورد بررسی قرار گرفت. در ابتدای جلسه سید صفدر حسینی رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی با ارایه گزارشی از منابع، مصارف و اقدامات این صندوق تا پایان سال 94 گفت: تمامی ارکان صندوق توسعه ملی نسبت به فعالیت شفاف و قانونی این صندوق اجماع نظر دارند.
رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: نحوه تنظیم قراردادها با بانک‏ها و تامین مالی طرح‎ها و پروژه‎ها، فنی و حقوقی، دارای منطق اقتصادی بوده و در حال حاضر صندوق توسعه ملی هیچ معوقه ارزی و ریالی ندارد.
وی همچنین ظرفیت های صندوق توسعه ملی برای همکاری با صندوق های بین المللی در راستای بهره گیری از فرصت های جدید ایجاد شده در مناسبات بین المللی پس از برجام را تشریح کرد. در این جلسه سیاست‎های سرمایه‎گذاری و چگونگی همکاری صندوق با نهادها و موسسات مالی خارجی برای تامین مالی پروژه های داخلی نیز مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :