آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185060
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395 10:40
تعداد بازدید : 1005

تسهیلات برای حضور اعضای نصر در نمایشگاه IT کره جنوبی

اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‏ای تهران می‏توانند با برخورداری از تسهیلات در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کره‎جنوبی با عنوانIT Convergence Expo Korea2016 شرکت کنند.


فناوران- براساس توافق صورت گرفته میان این سازمان و بخش بازرگانی سفارت کره جنوبی (کترا)، شرکت‏های فعال در حوزه ICT که دارای پروانه عضویت معتبر از سازمان نظام صنفی رایانه‏ای تهران هستند، می توانند با اخذ معرفی نامه و با برخورداری از کمک هزینه بلیط تا سقف 800دلار و سه شب اقامت رایگان در هتل، از این نمایشگاه و همچنین برنامه ملاقات تجاری در کره جنوبی بهره‎مند شوند.براساس اعلام روابط عمومی کترا، این نمایشگاه قرار است از  روز چهارشنبه مورخ سوم شهریورماه جاری تا روز جمعه پنجم شهریورماه در شهر دئگو  کره جنوبی برگزار شود. همچنین جهت اخذ  روادید  دعوت‏نامه و هماهنگی‏های لازم توسط کترا و سفارت کره جنوبی در ایران انجام خواهد شد.
این نمایشگاه در شاخه‏هایی از صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات همچون سخت‎افزار، رایانه‏های همراه، موبایل، امنیت، انواع نمایشگرها، سیستم‎های ارتباطی و ماشین‎های اداری هوشمند و بازی‎های رایانه‎ای برگزار می شود.علاقه‎مندان برای اعلام آمادگی و دریافت معرفی‎نامه این سازمان به منظور بهره‎مندی از تسهیلات حضور در این نمایشگاه تجاری، تنها تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه نهم تیرماه فرصت دارند تا با دبیرخانه سازمان تماس بگیرند. اولویت حضور و ثبت نام در این نمایشگاه با متقاضیانی است که سریع تر اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :