آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185072
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395 11:1
تعداد بازدید : 947

4 محصول سری STRIX ایسوس برای گیمرها

شرکت ایسوس گروه خاصی از محصولات گیمینگ را به نام STRIX وارد بازار کرده است.

فناوران- کلمه STRIX برگفته از نام الهه ای جغد مانند در افسانه های یونان و روم قدیم است که ایسوس در طراحی محصولاتی خاص، از ویژگی های این الهه بهره گرفته است. در این گزارش به معرفی برخی از محصولات گیمینگ این سری می پردازیم.
 هدست 7.1 کاناله STRIX 7.1
این هدست قدرتمند به دلیل استفاده از مگنت های نئودینیومی با کیفیت، طراحی خاص و ارگونومیکی که دارد، به شما کمک می کند در بازی ها، هیچ صدایی را از دست ندهید. 
ایسوس در این مدل، به منظور تولید صدای 7.1 کاناله، از 10 مگنت استفاده کرده است. 
یک استیشن صوتی حرفه ای، علاوه بر تنظیم های صوتی همه جانبه، می تواند این هدست را برای هر سبک از بازی بهینه کند. کافی است کاربر نوع بازی خود را انتخاب کند و از صدای کالیبره شده برای بازی مورد نظر لذت ببرد.
کاپ های این هدست با استفاده از چرم طبیعی ساخته شده است که باعث می شود جریان هوا بین گوش و خارج از هدست به راحتی انجام شود و گیمر در ماراتن های مختلف، راحت به بازی ادامه دهد. 
همچنین در طراحی این هدست، هر کاپ به شکل چشم جغد طراحی شده که با جلوه نورانی زیبا، ظاهر آن را مخوف تر جلوه می دهد. برای ارتباط صوتی هم یک میکروفن بوم قابل جداشدن به همراه فیلتر 90 درصدی نویز محیط، ارتباط را در بازی با بالاترین کیفیت به همراه خواهد داشت.
 کیبورد گیمینگ STRIX Tactic Pro
در ساخت این کیبورد، تمام کلیدها از نوع Cherry MX هستند که باعث می شود هم سرعت عمل پاسخ دهی در بازی به کوتاه ترین زمان برسد و هم دوامی با طول عمر 50 میلیون ضربه را داشته باشد.
تمام کلیدها در این کیبورد دارای جلوه نورانی نارنجی رنگ هستند و کاربر می تواند شدت نور و نوع جلوه را انتخاب کند.
 21 کلید مجزا برای ماکرو هم در این کیبورد درنظر گرفته شده تا در بازی ها، کاربر به سادگی هر عملی را به عنوان ماکرو در کیبورد تعریف کند. 
همچنین تمام کلیدها دارای قابلیت N-Ke Rollover هستند تا هنگام بازی واکنش هیچ کلیدی از قلم نیفتد.
 ماوس گیمینگ STRIX Claw
این ماوس مخصوص بازی با سنسور از پیش تنظیم شده با میزان DPI 5000 طراحی و تولید شده است. سوییچ های ژاپنی Omron D2F-01F بهترین کارایی و دوام را هنگام بازی و کلیک های مداوم برای این ماوس دارد. 
سه دکمه مجزا و قابل 
برنامه ریزی، جلوه نورانی زیبا به همراه نرم افزار کامل، این ماوس را به یکی از بهترین گزینه های موجود در لیست خرید یک گیمر تمام عیار تبدیل کرده است.
 ماوس پد های Glide Speed STRIX و STRIX Glide Control
آخرین اسلحه برای یک گیمر یک ماوس پد خوب است. ایسوس در سری STRIX خود هر دو نوع ماوس پد SPEED و CONTROL را برای کاربردهای متفاوت تولید کرده است.
در مدل SPEED هدف، حرکت روان تر ماوس روی سطح ماوس پد است و در نوع Control دقت بیشتر و کنترل کامل روی نشانه گر ماوس است که به سبب طراحی مناسب، نیاز گیمرها کامل برطرف می شود. همچنین ایسوس برای دوام هر چه بیشتر این ماوس پد، حاشیه دور آنها را به صورت فشرده دوردوزی کرده تا هم ماوس پدها خوش دست تر شوند و هم حین کار از آسیب به لبه های آن ماوس جلوگیری شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :