آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185081
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395 11:22
تعداد بازدید : 972

سومین مسابقه برنامه نویسی موبایل برگزار می شود

سومین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه شهریورماه توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.


فناوران- دانشگاه صنعتی شریف در راستای برگزاری ۲ دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه در سال های ۹۳ و ۹۴، سومین دوره این مسابقات را ۱۸ تا ۲۰ شهریورماه سال جاری برگزار می کند.ثبت نام در این دوره از مسابقات از ۱۵ تیرماه در قالب تیمی به صورت رایگان آغاز می شود و تا ۱۵ شهریورماه مهلت خواهد داشت.سرفصل و محور های مسابقات محرمانه بوده و روز اول مسابقه در سایت برنامه، اطلاع رسانی خواهد شد. این ماراتون ۴۸ ساعت برگزار خواهد شد.
این مسابقه مشمول قوانینی است که از آن جمله می توان به ثبت نام در مسابقه در قالب تیمی اشاره کرد، همچنین هر تیم می تواند نام مشخصی را برای خود انتخاب کند، گروه ها در قالب تیم های 2 تا 4 نفره خواهند بود، ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت اختصاصی مسابقات انجام خواهد شد. هر تیم یک نفر را به عنوان نماینده تام الاختیار معرفی می کند، تیم های برتر جوایز نقدی و غیر نقدی دریافت خواهند کرد، سرفصل و محور های مسابقات محرمانه بوده و روز اول مسابقه در سایت برنامه 
اطلاع رسانی خواهد شد، مدت زمان ماراتون 48 ساعت است و گروه ها با حضور در محل مسابقه، امکان خروج از محل تا پایان مدت زمان ماراتون را نخواهند داشت.
طبق اعلام گروه فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف، متقاضیان شرکت در ماراتون برنامه نویسی موبایل، می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت MPM.SHARIF.IR ثبت نام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :