آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185212
تاریخ انتشار : 5 تیر 1395 11:49
تعداد بازدید : 681

دادستان تهران ادعای سپاه را تکذیب کرد

هکر بازداشتی به 3 هزار فیش حقوقی دسترسی نداشت

دادستان عمومی و انقلاب تهران خبر مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سپاه در رابطه با دسترسی یک هکر به سه هزار فیش حقوقی را تکذیب کرد.

میزان- دادستان عمومی و انقلاب تهران خبر منتشره در برخی رسانه ها که از قول متهم اعلام داشته اند که سه هزار فیش حقوقی مربوط به مستخدمان و مقامات دولتی را در اختیار دارد این خبر را منطبق با ادعاها و اقاریر متهم ندانست.
جعفری دولت آبادی گفت: این فرد مدعی است اقدامات زیادی انجام داده و چندین سایت مهم دولتی و خصوصی را هک کرده است. اما با تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که متهم قصد بزرگنمایی و زیر سوال بردن امنیت سیستم سامانه های الکترونیکی را داشته آن گونه که مدعی است، موفق نبوده و تنها توانسته سایت چند سازمان را هک کند.
دادستان عمومی و انقلاب تهران با بیان خبر منتشره در برخی رسانه ها که از قول متهم اعلام داشته اند که وی سه هزار فیش حقوقی مربوط به مستخدمان و مقامات دولتی را در اختیار دارد، صحیح ندانست و افزود: نظام مصمم است با دریافت کنندگان حقوق های گزاف و بدون مبنا برخورد کند، اما ارتباط دادن آن سه هزار فیش با مسایل اخیر، صحیح به نظر نمی رسد و کسانی که این خبر را منتشر کرده اند، اگر ادله ای دارند به دادستانی ارایه کنند تا بررسی شود.
جعفری دولت آبادی در رابطه با فیش های حقوقی غیرمتعارف گفت: رسانه ها حق ندارند با بزرگنمایی ، اعتماد مردم به کارآمدی نظام اسلامی را از بین ببرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :