آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185639
تاریخ انتشار : 12 تیر 1395 11:44
تعداد بازدید : 660

معرفی سرور و مادربوردهای حرفه ای ایسوس

آخرین سری از سرورهای سری E8 و مادربوردهای Z10 ایسوس عرضه شده است. در طراحی این سری از محصولات افزایش راندمان، دوام و مصرف بهینه مدنظر بوده است.

فناوران- سرورهای E8 و مادربوردهای سرور Z10، به صورتی طراحی شده اند که برای تبادل حرارت سرور با محیط عملکردی مطلوب دارند و خنک سازی مناسبی برای کل سیستم به ارمغان می آورند. به عنوان مثال طراحی و جهت موازی رم ها با هیت سینک ها و فن های CPU، به صورتی است که هوا با کمترین میزان مقاومت به جریان در می آید.
همچنین سرور و مادربوردهای مخصوص سرور ایسوس با آخرین استانداردهای دوام، طراحی و تولید می شوند.  قطعات به کاررفته در این محصولات مانند خازن های جامد ژاپنی 12K می توانند تا 12 هزار ساعت در دمای 105 درجه سانتی گراد، بدون اینکه سیستم دچار مشکل شود، به کار ادامه دهند. این در حالی است که در دمای 65 درجه طول عمر این قطعات تا 2/1 میلیون ساعت می رسد. 
علاوه براین، رده سرور نیز مانند مادربوردهای معروف ایسوس، از فناوری هایی نظیر DIGI+ و EPU به منظور افزایش بهره وری و مدیریت مصرف انرژی بهره می برد.
این سرورها و مادربوردهای سرور با راهکارهای جدید ذخیره سازی و دستیابی به داده نیز سازگارند. همچنین ایسوس با افزودن کارت PIKE  یا Proprietary I/O Kit Expansion امکان استفاده از آخرین و بالاترین سرعت ذخیره سازی با رابط PCI-E 3.0 را در مادربوردهای خود مهیا کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :