آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185646
تاریخ انتشار : 12 تیر 1395 11:52
تعداد بازدید : 464

برنامه اپل برای فروش ۸۰ میلیون آیفون ۷

اپل روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد و فصل گذشته برای نخستین بار میزان فروش گوشی های هوشمند کاهش یافته است. با این وجود اما کارشناسان آینده بهتری برای مدل جدید گوشی آیفون پیش بینی می کنند.

موبنا- مرکز Cowen و شرکت تحقیقاتی Timothy Arcuri این بار به سرمایه گذاران اپل اطمینان دادند که مدل جدید گوشی هوشمند این شرکت در فاصله زمانی کوتاه با تعداد بیشتر به فروش می رسد.
براساس گزارش مشترکی که این دو مرکز منتشر کردند، گفته شد حدود یک سوم صاحبان دو مدل قبلی گوشی هوشمند آیفون قصد دارند زمانی که مدل جدید این محصول وارد بازار می شود، آن را خریداری کنند.
مرکز Arcuri معتقد است بخش اعظم کاربرانی که مدل جدید گوشی هوشمند آیفون را می خرند، افرادی هستند که مدل های قبلی این دستگاه را در اختیار داشته اند. این مرکز تحقیقاتی معتقد است که این بار آیفون ۷ کمتر از مدل های قبلی در انبار می ماند و پیشرفت های فنی قابل ملاحظه ازجمله مسایلی محسوب می شود که باعث فروش هرچه بیشتر این دستگاه می شود.کارشناسان پیش از این احتمال داده بودند امسال حدود ۶۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند آیفون ۷ به فروش برسد و با بررسی جدید احتمال می رود طی سال ۲۰۱۶ حدود ۸۰ میلیون دستگاه از این گوشی هوشمند فروخته شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :