آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185749
تاریخ انتشار : 13 تیر 1395 10:55
تعداد بازدید : 813

با کارت های اعتباری کالا، می توان خرید اینترنتی کرد

مدیرعامل اتحادیه تعاونی مصرف فرهنگیان گفت: دارندگان کارت های اعتباری خرید کالای ایرانی می توانند از طریق سایت اتما نسبت به خرید اینترنتی بیش از ۳۰ برند از کالاهای ایرانی اقدام کنند.

ایلنا- محمد جلیلیان در رابطه با اجرای طرح خرید کالای ایرانی در فروشگاه های این مجموعه افزود: در واقع این طرح از 2 سال پیش آغاز شده بود و جزو 3 طرح اصلی دولت در حوزه اقتصادی بود که با وجود دستور اجرایی شدن این طرح در سال 93 به دلیل برخی ناهماهنگی ها اجرای آن به تاخیر افتاد؛ اما سرانجام در آذر ماه سال 94 و با پیگیری تولیدکنندگان مقرر شد طرح توسط آموزش و پرورش، سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشور اجرایی شود.
مدیرعامل اتحادیه تعاونی مصرف فرهنگیان به طرح اولیه خرید کالای ایرانی پرداخت و گفت: در ابتدا قرار بود این طرح با سود 12 درصد و بازپرداخت 12 ماهه اجرا شود اما با وجود اینکه برخی از تولیدکنندگان داخلی با همین شرایط با بازپرداخت 24 ماهه کالای خود را عرضه می کردند، از آن استقبال نشد. سرانجام نیز با انجام اصلاحاتی و با در نظر گرفتن وضعیت خانواده های مشمول این طرح تصمیم بر آن شد که با سود 12 درصد و بازپرداخت 24 ماهه این کالاها به فروش برسد و بانک ملی نیز مجری این طرح شد.
مدیرعامل اتحادیه مصرف فرهنگیان افزود: با هماهنگی آموزش و پرورش و بانک ملی 80 هزار نفر از پرسنل این وزارتخانه حایز شرایط اعلام شدند و برای آنها کارت اعتباری به ارزش یک تا شش میلیون تومان صادر شد.
وی ادامه داد: دارندگان این کارت علاوه بر اینکه می توانند با مراجعه حضوری به فروشگاه های این تعاونی نسبت به خرید کالای ایرانی اقدام کنند، می توانند از طریق سایت اتما نسبت به خرید اینترنتی کالای بیش از 30 برند ایرانی اقدام کنند.
جلیلیان ادامه داد: در این خرید اینترنتی علاوه بر فرهنگیان سایر اقشار جامعه می توانند از این امکان استفاده کنند و با توجه به قرارداد همکاری که با پست بانک داریم، ظرف یک هفته کالای خود را سالم درب منزل تحویل بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :