آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185770
تاریخ انتشار : 13 تیر 1395 11:36
تعداد بازدید : 613

المپیک ریو مجازی می شود

برای اولین بار در جهان کاربران فناوری های هوشمند می توانند بازی های المپیک ریودوژانیرو را از طریق واقعیت مجازی مشاهده کنند.

آنا- بخش رسانه ای المپیک اعلام کرد که قرار است به منظور به رسمیت شناختن کاربران فناوری واقعیت مجازی سامسونگ، پوششی از بازی ها و مسابقات المپیک 2016 ریو به مدت 85 ساعت را در قالب واقعیت مجازی نیز ارایه شود. 
به گفته مدیر ارشد آمریکایی بازاریابی سامسونگ، کاربران واقعیت مجازی هنگام مشاهده بازی ها در محیط شناور می شوند و می توانند نمای 360 درجه را تجربه کنند. 
در واقع، طرفداران المپیک همزمان با برگزاری مهم ترین رویداد ورزشی المپیک 2016 ریو، آن را به شیوه ای جدید به تماشامی نشینند. برنامه ریزی پخش مسابقات در قالب واقعیت مجازی که از سوی خدمات پخش برنامه المپیک صورت می گیرد، شامل پخش مراسم افتتاحیه و اختتامیه، بسکتبال مردان، ژیمناستیک، دو و میدانی، والیبال ساحلی، شیرجه، بوکس و شمشیربازی و نیز بسته های دیگر خواهد بود. 
بزرگ ترین واقعه ورزشی جهان همیشه فرصتی برای عرضه و نمایش جدیدترین فناوری های روز دنیا بوده است و این بار نیز با کمک فناوری واقعیت مجازی سامسونگ و همکاری نرم افزار پخش باز (OBS) تلاش شده تا تماشاچیان را به آنچه در واقعیت المپیک در جریان است نزدیک تر کنند.
برنامه واقعیت مجازی المپیک از 6 اوت (16 مرداد)، یک روز بعد از آغاز مراسم افتتاحیه آغاز خواهد شد و تا 22 اوت (اول شهریور)، یک روز بعد از اتمام بازی ها ادامه دارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :