آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185833
تاریخ انتشار : 14 تیر 1395 10:40
تعداد بازدید : 798

سعادت: آماده جذب حداکثری شرکت‎های خارجی در الکامپ هستیم

مجوز برگزاری الکامپ 22 به سازمان نظام صنفی رایانه ای واگذار شد

مجوز برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) برای دومین سال پیاپی به نام سازمان نظام صنفی رایانه ای صادر شد.

فناوران- ناصر علی سعادت، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای با اعلام این مطلب افزود: قول مساعد رییس شرکت سهامی نمایشگاه‎ها در مراسم اختتامیه نمایشگاه الکامپ سال گذشته، مبنی بر واگذاری مجوز الکامپ بیست و دوم به نام سازمان با برگزاری جلسات متعدد و همراهی آقای اسفهبدی محقق شد و مجوز نمایشگاه الکامپ برای دومین سال پیاپی به نام سازمان نظام صنفی رایانه ای صادر شد.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای با بیان اینکه مجوز نمایشگاه الکامپ 6 ماه پیش از برگزاری آن به نام سازمان نظام صنفی رایانه ای صادر شده است، گفت: در تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ صدور مجوز در این بازه زمانی اتفاقی بی سابقه است. سال گذشته به صنعت فاوای کشور قول دادیم، الکامپ هرسال بهتر از سال گذشته و به دور از حاشیه ها برگزار شود. اکنون در مسیر درستی قرار داریم و فرصت بیشتری برای برنامه ریزی و پیاده سازی ایده های جدید و برگزاری یک نمایشگاه استاندارد در اختیار خواهیم داشت. تجربه موفق گذشته را به کار خواهیم گرفت تا نمایشگاهی منسجم و شایسته صنف فاوا برگزار کنیم.
سعادت با بیان اینکه اقدامات و برنامه ریزی برای حضور شرکت های قدرتمند داخلی و خارجی در الکامپ بیست و دوم از مدت ها پیش آغاز شده است، افزود: در تلاش هستیم تا ظرفیت بین المللی الکامپ را در این دوره به نمایش بگذاریم. تاکنون شرکت های خارجی بسیاری برای حضور در نمایشگاه الکامپ اعلام آمادگی کردند و همچنان در حال مذاکره برای جذب مشارکت بیشتری هستیم. 
او با بیان اینکه الکامپ باید با ایجاد بستر مناسب، مسیر رشد و توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات را فراهم کند و محلی برای نمایش توانمندی های صنعت فاوا باشد، گفت: با توجه به میزان استقبال از نمایشگاه سال گذشته، در سال جاری نیز تلاش می کنیم کیفیت را با کمیت همراه کنیم. همچنین جلب مشارکت حداکثری، آرامش و فضای مناسب نمایشگاهی، حذف حاشیه ها، شفافیت، جذب بازدیدکننده تخصصی ازجمله اهداف برگزاری این دوره از نمایشگاه الکامپ است.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای با یادآوری این نکته که سازمان مانند تجربه سال گذشته برگزارکننده نمایشگاه بیست و دوم الکامپ است نه مجری آن، گفت: تجربه موفق برگزاری نمایشگاه در سال گذشته در نمایشگاه بیست و دوم نیز تکرار خواهد شد و سازمان قصد ندارد مجری نمایشگاه باشد. به همین جهت شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا مجری بیست و دومین نمایشگاه الکامپ خواهد بود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :