آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 186192
تاریخ انتشار : 20 تیر 1395 11:47
تعداد بازدید : 695

وعده جدید تخریب طبقه هفتم علاءالدین تا مهرماه

به گفته عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران مالک پاساژ علاءالدین موظف است تا پایان شهریور طبقه هفتم این پاساژ را تخریب کند در غیر این صورت شهرداری با حکم دادستانی وارد عمل می شود.

فارس- ابوالفضل قناعتی درباره تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین گفت: جلسه ای با حضور نمایندگان شورا و رییس شعبه هفت دادستانی تهران و معاون دادستان برگزار 
شد.
وی افزود: در آن جلسه معاون دادستان به مالک پاساژ علاءالدین  اعلام کرد برنامه سه ماهه ای از اول تیر برای تخریب تخلف طبقه هفتم این پاساژ اعلام کند که برنامه چهارماه ای تهیه شد و دادستانی با آن برنامه موافقت نکرد و مجدداً تاکید کرد برنامه سه ماهه ای برای تخریب این طبقه مشخص 
شود.
قناعتی گفت: معاون دادستان تهران به شهردار منطقه 11 نیز اعلام کرده است با پیمانکاری برای تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین قرارداد ببندد و به مجرد اینکه تا پایان شهریور و اول مهر نسبت به تخریب طبقه هفتم این پاساژ اقدام نشده بود، با حکم دادستانی اجازه ورود و تخریب را 
دارد.
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: 20 روز از شروع قرارداد و زمانبندی دادستانی تهران می گذرد ولی هنوز اتفاقی مبنی بر تخریب طبقه هفتم نیفتاده است.
وی افزود: سه شنبه بنده با آقای تورک رییس شعبه هفت دادستانی تهران صحبت و اعلام کردم که در این مدت هیچ اتفاقی مبنی بر تخریب طبقه هفتم این پاساژ نیفتاده است که قرار شد این موضوع بررسی شود.
قناعتی گفت: تا پایان شهریور اگر طبقه هفتم پاساژ علاءالدین تخریب نشود، شهرداری با حکم دادستانی ورود پیدا می کند و نسبت به تخریب طبقه هفتم این پاساژ اقدام می کند.
بیش از یکسال از تخلف ساخت طبقه هفتم در پاساژ علاءالدین می گذرد و با وجود حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر تخریب این طبقه هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :