آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 186203
تاریخ انتشار : 20 تیر 1395 11:54
تعداد بازدید : 702

بدون تیتر

یک فعال بازار سرمایه با بیان کاهش سود سپرده های بانکی و نرخ تسهیلات و از طرف دیگر اجرایی شدن برجام و احتمال استقبال سرمایه گذاران خارجی از بازار سرمایه ایران می گوید بورس تهران درحال حاضر در شریط طلایی به سر می برد.

  براساس اطلاعات گمرک ایران در خرداد ماه امسال 56 هزار تن هندوانه به ارزش 125 میلیارد و 806 میلیون تومان به کشورهای مختلف صادر شده است.
 مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از برنامه این صندوق برای ایجاد نظام تامین مالی تولید محصولات راهبردی خرد خبر داد و گفت: در این شیوه تولید محصولاتی چون فرش، صنایع دستی و سنگ‎های قیمتی تحت حمایت مالی قرار می‎گیرد.
 وزرات نیرو اعلام کرد: اوج مصرف برق کشور در روز گذشته (جمعه 18 تیر ماه) 44 هزار و 266 مگاوات به ثبت رسید که در همسنجی با پارسال یک هزار و 928 مگاوات کاهش داشت.
 وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به مدیران کل راه و شهرسازی سراسر کشور، ممنوعیت تبلیغات بدون مجوز پیش فروش مسکن را ابلاغ کرد.
 رییس انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان با بیان اینکه در بازاری که سالانه ۱.۵ میلیون واحد مسکونی نیاز دارد، انتشار ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق رهنی نمی تواند گره گشا باشد، گفت: دولت یازدهم نباید اشتباه دولت قبل را در بخش مسکن تکرار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :