آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1866
تاریخ انتشار : 17 مهر 1390 16:44
تعداد بازدید : 1382

زيرساخت: در جريان محاسبه رايگان مكالمات دريافتي حجاج قرار نداريم

ايرانسل: مکالمات و پیامک های دریافتی حجاج رایگان شد

به گفته مديركل روابط عمومي شركت ارتباطات زيرساخت، ايرانسل هيچ گونه هماهنگي با زيرساخت در خصوص محاسبه رايگان تماس هاي دريافتي براي حجاج در ايام حج نداشته است.

فناوران– محمدرضا فرنقي زاد با بيان اين مطلب افزود: اينكه اپراتور دوم تصميم به رايگان محاسبه كردن تماس هاي دريافتي حجاج گرفته است شركت زيرساخت در جريان قرار ندارد و شايد ايرانسل تصميم دارد هزينه زيرساخت را از جيب بپردازد.
وي در پاسخ به اين سوال كه شركت زيرساخت بابت انتقال مكالمات به سيم‌كارت‌هاي ايرانسل در مكه آيا از اين شركت هزينه‌اي دريافت مي‌كند، گفت: زيرساخت از تمامي اپراتورها بابت انتقال مكالمات هزينه دريافت مي‌كند.گفتني است، اپراتور اول بابت هر دقيقه تماس دريافتي مبلغ 167 تومان از مشتركان براي پرداخت به شركت زيرساخت دريافت مي‌كند.

هزینه‌ مکالمات و پیام‌های کوتاه دریافتی حجاج رایگان شد
روابط عمومي ایرانسل از رایگان شدن مکالمات و پیام‌های کوتاه دریافتی حجاج بیت‌الله الحرام خبر داد.
همزمان با فرارسیدن موسم حج ابراهیمی و برای اولین بار در کشور، هزینه مکالمات و پیام‌های کوتاه دریافتی حجاج معزز خانه خدا که از سیم‌کارت‌های ایرانسل استفاده می‌کنند، رایگان شد.
هزینه هر دقیقه مکالمه حجاج با ایران از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل، صرف نظر از اینکه از خدمات کدام یک از اپراتورهای عربستان استفاده می‌کنند 4هزار و 17 ریال، هزینه هر دقیقه مکالمه با داخل عربستان یکهزار و 305 ریال و بهای ارسال هر پیام کوتاه یکهزار و 400 ریال تعیین شده است؛ ضمن آنکه برای نخستین بار در ایران، حجاج مشترک سیم‌کارت‌های ایرانسل برای دریافت تماس و پیام کوتاه، هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد و امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه در صورت انتخاب اپراتور نیز برای مشترکان ایرانسل فراهم شده است.
براساس این گزارش، تمامی مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل زائر خانه خدا باید حداقل 24 ساعت قبل از خروج از کشور، با شماره‌گیری کد دستوری #1*111* از خط ایرانسل خود، سرویس رومینگ بین‌الملل را به طور رایگان روی خط ایرانسل‌شان فعال کنند.
همچنین حجاج معزز در صورت نیاز می‌توانند پس از فعال سازی سرویس رومینگ بین الملل، با "مرکز خدمات مشترکان ویژه حجاج ایرانسل" با شماره 711 تماس گرفته و سوالات و مشکلات احتمالی خود را با کارشناسان خدمات مشترکان ایرانسل مطرح و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.
بنابر اعلام، شارژ سیم‌کارت‌های ایرانسل حجاج علاوه بر کارت شارژ، از طریق روش‌هایی نظیر سرویس خط به خط، شارژ مستقیم، شارژ الکترونیک و شارژ اینترنتی نیز
ممکن است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :