آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187308
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395 10:47
تعداد بازدید : 632

عضو شورای اسلامی شهر تهران:

سایت های خبری مثل قارچ رشد کرده اند و دروغ می گویند

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مخابرات در قبوض تلفن همراه یا ثابت بندهایی اضافه کرده که بابت آن از مردم پول می گیرد و در این باره نیز اطلاع رسانی درستی نشده است.

فارس- محمدمهدی تندگویان در تذکرات پیش از دستور دویست وهفتادوهفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران به شبکه های مجازی پرداخت و گفت: فیلتر کردن سایت ها چه فایده ای دارد وقتی که 10 تا 20 سایت خبری مثل قارچ رشد می کند و اخبار دروغ می دهند البته در این بین سایت های خوب هم داریم.
وی افزود: درحال حاضر قسمتی از وقت مسوولان صرف راست نمایی اخبار دروغ در سایت ها می شود.
تندگویان گفت: درحال حاضر سایت شورا آنلاین که نمی دانیم متعلق به شوراست یا نه، اخباری است که دعواهای بین اعضای شورای شهر را منتشر می کند که چهره بدی را از شورا نمایش می دهد.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آیا شورا نمی تواند یک اقدام قانونی انجام دهد؟ در صورتی که این سایت برای شورا نیست، بیشتر اخبار آن به حاشیه پرداخته می شود.
وی درباره مشکلاتی که شرکت مخابرات برای مردم ایجاد کرده است، گفت: مخابرات کشور مدتی است که در قبوض تلفن همراه یا ثابت بندهایی اضافه کرده که بابت آن از مردم پول می گیرند و این در حالی است که اطلاع رسانی درستی انجام نشده است و در قبوض رقم های بالایی برای مردم می آید که باید پرداخت کنند و اطلاع رسانی درستی در این زمینه انجام نشده است.
تندگویان گفت: سایت رایانه ای پرداخت پول و تلفن 1818 دچار مشکل شده است؛ چراکه مردم پول قبوض خود را پرداخت می کنند اما رسید به مخابرات نمی رود. این مشکل در تهران عمومی است و هنگامی که مردم به دفاتر مخابرات مراجعه می کنند، عنوان می شود چون سی دی نیامده باید دوباره قبض ها را وارد کنند و مخابرات نباید دوباره این مبالغ را از مردم اخذ کند.
در ادامه طلایی که امروز رییس شورای شهر تهران است، گفت: شورا سایتی به نام شورای اسلامی شهر تهران دارد و سایت‎های دیگر ربطی به شورای شهر تهران ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :