آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187315
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395 10:53
تعداد بازدید : 754

نینتندو نسل آینده بازی های قابل حمل را رقم می زند

شرکت نینتندو ب اقدام به ثبت یک اختراع جدید در مرکز ثبت اختراعات ایالات متحده کرده است که به احتمال فراوان طراحی آینده کنسول های قابل حمل به حساب می آید.

رایورز- شرکت نینتندو به تازگی فعالیت های خود را به شدت در رده های مختلف توسعه داده است تا عقب ماندن از سونی و مایکروسافت در صنایع ساخت کنسول را جبران کند.
در همین راستا گفته می شود که این شرکت به تازگی اختراع جدیدی را در کشور ایالات متحده آمریکا به ثبت رسانده است که می تواند برای ساخت کنسول های دستی قابل حمل یا بهینه سازی عملکرد بازی های کامپیوتری روی تلفن های همراه هوشمند به کار گرفته 
شود.
براساس این اختراع که می توانید تصویر آن را مشاهده کنید، قرار است سیستم کلاسیک کنترلی شرکت نینتندو در دو وضعیت مربوط به اجرای بازی روی نمایشگر یا اجرا به کمک دکمه های فیزیکی پیاده سازی شود.
در وضعیت دکمه های فیزیکی شاهد چهار دکمه حرکت و چهار دکمه عملکرد هستیم درحالی که در وضعیت اجرا روی صفحه نمایش تعداد دکمه های عملکرد به دو عدد کاهش 
می یابد.
هنوز کاربری دقیق این اختراع مشخص نیست؛ ولی گفته می شود حتی ممکن است از این پروژه برای ساخت یک تلفن همراه سری نکسوس با همکاری گوگل استفاده شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :