آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187320
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395 11:2
تعداد بازدید : 611

توسعه بانکداری نو در دستور کار بانک ‎صادرات

مدیر عامل بانک صادرات بر توجه به بخش بانکداری نوین به عنوان عامل کلیدی و مهم در ارایه خدمات به مشتریان تاکید کرد.

بانک صادرات- سیاوش زراعتی گفت: در شرایط کنونی با توجه به افزایش فضای رقابتی، بانک هایی به موقعیت دست می یابند که توان ایجاد مزیت های رقابتی با حداقل هزینه و  بیشترین سطح دسترسی را برای ذی نفعان شان داشته باشند.
وی افزود: بانکداری نوین و استفاده از شیوه ها و ابزارهای ارتباطی نوین به عنوان راهکاری مناسب و موثر که متضمن کاهش هزینه ها، افزایش سرعت عملیات بانکی و تنوع در خدمات است، به عنوان موثرترین راه پیش روی بانک هاست.
 زراعتی بر آموزش هدفمند و بازاریابی موثر برای ترویج بانکداری نوین تاکید کرد و افزود: برای فراگیرتر شدن خدمات نوین، بازاریابی هدفمند محصولات در کنار ارایه آموزش های موثر برای تبلور بیشتر فرهنگ بانکداری در جامعه از برنامه های این بانک است که سازوکارهایی برای آن پیش بینی شده است.
مدیر عامل بانک صادرات ایران با بیان اینکه تنها راه موفقیت بانک ها در شرایط کنونی پاسخگویی به نیازها و خواسته های مشتریان است، گفت: افزایش تنوع در خدمات بانک ها در کنار افزایش انتظارات جامعه، تأمین نظر و پاسخگویی به نیاز مشتریان را پیچیده تر کرده است و در این میان برای اینکه بتوان به موفقیت دست یافت، نیازمند ارتباط مستمر و موثر با مشتریان هستیم. در این راستا براساس نیاز آنها نسبت به طراحی محصول و خدمات بانکی اقدام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :