آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187322
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395 11:4
تعداد بازدید : 635

بدون تیتر

یک کارشناس بازار کار از دولت خواست همچنان که اصلاح حقوق های نجومی را در دستور کار قرار داده و از تصویب گذرانده است، برای اصلاح دستمزدهای پایین کارگران و بالا بردن آن نیز اقدام کند.

 رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی به بخشنامه این اتحادیه به فروشندگان لوازم خانگی برای عدم فروش کالاهای قاچاق پرداخت و گفت: براساس این بخشنامه اگر فروشنده اقدام به فروش کالاهای قاچاق کند، با آن برخورد جدی خواهد شد.
 وزیر نیرو با بیان اینکه حدود ۱۸۰۰ مگاوات صرفه جویی در میزان مصرفی که در زمان پیک تخمین می زدیم صورت گرفت، گفت: هشدار می دهیم که اگر مردم صرفه جویی برق را سرلوحه کار خود قرار ندهند، خاموشی برق رخ خواهد داد.
 وزیر نفت گفت: با ۵.۴ میلیون دلار سرمایه گذاری انجام شده در سال جاری در کشور ارزش تولیدات سالانه در زمینه پتروشیمی به ۵.۱ میلیارد دلار خواهد رسید.
 به دنبال تصادف مرگبار یکی از خودروهای خودران ساخت شرکت تسلا، بحث و تبادل نظر بر سر نحوه ایمن سازی حداکثری این اتومبیل ها بالا گرفته است.
 طبق اعلام مدیرعامل آزادراه تهران- شمال فرآیند خرید تجهیزات موردنیاز جهت نصب در تونل های قطعه یک آزاد راه تهران- شمال در ۴۵ روز آینده شروع خواهد شد تا بدین ترتیب با تکمیل بخش های مختلف قطعه یک، وعده دولت برای افتتاح این مسیر تا بهار ۹۶ محقق شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :