آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187437
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1395 10:12
تعداد بازدید : 750

پیش‌ثبت‌نام بیست و دومین نمایشگاه الکامپ 5 مردادماه کلید می‎خورد

سعادت: زمان برای تقویت بخش بین‎الملل الکامپ داریم

سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور اواخر هفته گذشته با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که پیش ثبت نام بیست و دومین نمایشگاه الکامپ از روز سه شنبه، پنجم مردادماه آغاز و تا پایان وقت اداری پانزدهم مردادماه ادامه خواهد داشت.


فناوران- بنابر اعلام سازمان، با توجه به استقبال شرکت‏های داخلی و خارجی برای حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‎المللی الکامپ، متقاضیان حضور در این رویداد مهم صنفی می توانند از سه شنبه با مراجعه به سایت رسمی الکامپ مشخصات و متراژ درخواستی خود را ثبت کنند.
 تقویت بخش بین‎الملل الکامپ، اولین گام سازمان
شرکت سهامی نمایشگاه‎های بین‏المللی چهاردهم تیرماه مجوز برگزاری الکامپ 22 را به نام سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور صادر کرد و در گام نخست، مسوولان کمیته بین‎الملل سازمان با در دست داشتن این مجوز، رایزنی برای حضور شرکت‎های خارجی در الکامپ را به طور جدی آغاز کردند و گویا قرار است کشورهای مختلفی در این دوره از نمایشگاه پاویون داشته باشند.رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور با بیان  اینکه بخش بین‎الملل الکامپ امسال را با قدرت برگزار می‎کنیم، گفت: در گام نخست تلاش می کنیم کشورها را در قالب پاویون برای حضور در نمایشگاه الکامپ تشویق کنیم و در گام بعدی شرکت‎های بزرگ و صاحب نام را هدف قرار داده‎ایم. ناصر علی سعادت همچنین درخصوص جذب سرمایه‎گذار خارجی در نمایشگاه الکامپ گفت: فضای نمایشگاهی بهترین فرصت برای جذب سرمایه‎گذاران خارجی است و طبق روالی که تاکنون شاهد بودیم، شرکت‎های بزرگ خارجی در دیگر صنایع کلیدی ایران ابتدا در نمایشگاه‎های تخصصی حضور یافته و سپس زمینه آشنایی و همکاری فراهم شده است. وی گفت: الکامپ فرصت مطلوبی است تا شرکت‎های ایرانی بتوانند با سرمایه گذاران خارجی ارتباط برقرار کرده و جذب سرمایه کنند. سعادت با بیان اینکه مجوز برگزاری الکامپ در اقدامی بی سابقه ۶ماه پیش از زمان برگزاری نمایشگاه به سازمان نظام صنفی رایانه ای واگذار شده است، گفت: قطعا سازمان نظام صنفی رایانه ای از این فرصت برای تقویت بخش بین الملل نمایشگاه، مذاکره با شرکت های خارجی، طرح ایده های جدید و همین طور برگزاری همایش ها و سمینارهای جانبی استفاده خواهد کرد.
 آغاز پیش ثبت نام الکامپ 22، دومین گام
وی با بیان اینکه سیاست سازمان در برگزاری الکامپ بیست ودوم مشارکت حداکثری و ایجاد فرصت برابر برای آحاد صنف است، افزود: با وجود حضور شرکت های خارجی و پیش بینی استقبال گسترده فعالان فاوا در نمایشگاه امسال در فضای اختصاص یافته به الکامپ هیچ افزایشی نخواهیم داشت؛ بنابراین شرکت ها در مرحله پیش ثبت نام متراژ واقعی و موردنیاز خود را درخواست کنند تا امکان حضور تمام فعالان فاوای کشور در الکامپ بیست و دوم فراهم شود.
 ضرورت جدی گرفتن مرحله پیش ثبت نام
سعادت با بیان اینکه متقاضیانی که زودتر اقدام به پیش‎ثبت نام کنند در اولویت ثبت نام قرار خواهند گرفت، افزود: از بدنه صنف درخواست می کنم مرحله پیش ثبت نام را جدی گرفته و در مهلت مقرر اقدام کنند. مرحله پیش ثبت نام اطلاعات کافی درخصوص میزان تقاضا و مشارکت بدنه صنف از این دوره نمایشگاه الکامپ را در اختیار سازمان  به عنوان برگزارکننده قرار می دهد، معیارها و سطح خواسته های شرکت کنندگان را برای ما روشن می کند و با اتکا به این اطلاعات می توانیم برای برگزاری نمایشگاهی سالم، شفاف و باکیفیت برنامه ریزی کنیم.
 محدودیت در فضای نمایشگاهی
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور افزود: برگزاری نمایشگاهی باکیفیت و استاندارد نیازمند صرف زمان کافی برای برنامه ریزی مدون و جامع است. در همین راستا پس از مرحله پیش ثبت نام، ظرف مدت یک ماه تمامی مراحل ثبت نام و جانمایی را تکمیل می کنیم تا شرکت ها فرصت کافی جهت برنامه ریزی برای ارایه آخرین دستاوردها و به نمایش گذاشتن توانمندی های خود در الکامپ بیست ودوم را داشته باشند.
متقاضیان حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ از پنجم تا پانزدهم مردادماه مهلت دارند از طریق وب سایت Iran-elecomp.com اقدام به پیش ثبت نام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :