آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187444
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1395 10:28
تعداد بازدید : 618

تولید مقاوم ترین شیشه نشکن موبایل

شرکت آمریکایی کورنینگ نسل پنجم شیشه نشکن Gorilla را با مقاومت ضربه از ارتفاع 160 سانتیمتری در اختیار شرکت های تولیدکننده تلفن همراه قرار می دهد.

ایسنا- رکورد قبلی مقاومت شیشه تلفن همراه از ارتفاع 80 سانتیمتری و با مقاومت 60 درصد بود، اما با استفاده از شیشه جدید این مقاومت به ارتفاع 160 سانتیمتر افزایش یافته است.
شرکت سازنده مدعی شد که افزایش کیفیت و مقاومت در برابر ضربه بدون هیچ افزایش وزنی صورت گرفته و شیشه نشکن جدید هیچ اختلالی در عملکرد تلفن همراه هوشمند ایجاد
 نمی کند.
نتیجه آخرین نظرسنجی شرکت کورنینگ حاکی از آن است که تلفن همراه هر کاربر حداقل یک بار در سال از ارتفاع 160 سانتیمتری سقوط می کند که در اکثر موارقع نمایشگر دچار شکستگی
 می شود.
جان بین، مدیرعامل شرکت شیشه سازی کورنینگ اعلام کرد: با معرفی هر نسل شیشه Gorilla درواقع یک جهش قابل توجه در فناوری شیشه سازی تجهیزات الکترونیک پدیدار می شود.
وی گفت: اکنون بیش از 4/5 میلیارد تلفن همراه با 1800 مدل توسط40 برند مختلف از شیشه های شرکت کورنیکس در محصولات تولیدی استفاده کرده اند. انتظار می رود که تا پایان سال جاری بیشتر شرکت های تولیدکننده تلفن همراه از شیشه Gorilla Glass 5 استفاده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :