آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188360
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395 11:0
تعداد بازدید : 616

همکاری دو غول برای عرضه نوع جدیدی از کامپیوتر

به تازگی دو شرکت اچ تی سی و اچ پی اعلام کرده اند که با هدف تولید کامپیوترهای خانگی با برند وایو (vive) قصد مشارکت با هم را دارند و نوید داده اند که نتیجه این همکاری تولید یک کامپیوتر حرفه ای باشد.

رایورز- شرکت تک کامپیوتر که با نام htc شناخته می شود، قصد دارد واحد ارتباط بین سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری خود را توسعه دهد و تولید کامپیوترهای خانگی حرفه ای را در برنامه خود دارد.
در راستای این تصمیم، شرکت اچ تی سی به‎صورت رسمی اعلام کرده است که برای تولید کامپیوترهای خانگی نیاز به مشارکت و همکاری با یک شرکت باتجربه در این زمینه 
دارد.
به همین دلیل مسوولان اچ.تی.سی به سراغ یکی از شرکت های باتجربه در زمینه تولید کامپیوترهای خانگی رفته اند و قصد دارند این محصول را به صورت شراکتی تولید و عرضه کنند.
شریک اچ.تی.سی در این پروژه بزرگ، شرکت اچ.پی خواهد بود و به احتمال زیاد این محصول همان طورکه از نام آن مشخص است، قرار است با قابلیت پشتیبانی از عینک واقعیت مجازی اچ.تی.سی ساخته شود که گام بزرگی در این حوزه خواهد بود.
در زمینه زمان عرضه و قیمت هم باید بگوییم که هنوز مشخص نیست این محصول دارای چه مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری خواهد بود و حتی زمان تقریبی عرضه آن به بازار نیز نامشخص است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :