آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188373
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395 11:16
تعداد بازدید : 1651

سه تیم برتر هکاتون اینترنت چیزها معرفی شدند

ساعت ۱۶:۴۵ عصر روز چهارشنبه، سی ام تیر ماه ۹۵ وقتی تیم ها در سالن اجتماعات ملاصدرا در حال شنیدن برنامه های افتتاحیه دور اول IOT CUP (هکاتون اینترنت چیزها) بودند، حس لحظه آغاز مسابقه فرمول یک را داشتند؛ روشن شدن چراغ آخر و شروع Develop کردن.

فناوران- رقابت به صورت شبانه روزی تا عصر روز جمعه، ساعت ۱۵:۰۰ ادامه داشت. برخی از تیم ها برای مدیریت وقت استراحت شبانه با شیفت بندیِ زمان بین اعضای تیم خود، به نوبت سر میز کار مستقر شده و به کار توسعه ادامه می دادند. ۲۰ نفر مربی در روزهای دوم و سوم هکاتون، تیم های شرکت‎کننده را همراهی کردند. روز سوم با پایان مدت زمان رقابت، براساس مرحله اول داوری ۱۵ تیم به برنامه Pitch Fest راه یافتند تا محصول خود را به دو گروه اصلی داوران و سرمایه گذاران که مخاطب این برنامه بودند، ارایه کنند. درنهایت طبق جدول امتیازات داوران و همچنین جلسه مشورتی ایشان، سه تیم اول تا سوم انتخاب و معرفی شدند که عبارت اند از:
تیم اول: Smart Miror  با محصول آینه هوشمند
تیم دوم : Boks با محصول سیستم تبلیغات هوشمند دیجیتال
تیم سوم: Techro  با محصول سیستم مدیریت بهینه مصرف آب
در بخش پایانی IOT CUP جوایز نقدی ۲۰ میلیون، ۱۰ میلیون و ۵ میلیون تومانی به تیم های اول تا سوم اعطا شد.
علاوه بر جوایز نقدی سایر مزایایی که از قبل در سایت www.iotcup.ir در بخش جوایز معرفی شده بود، در دستور کار قرار دارد و طبق برنامه اجرا می شود: معرفی تیم های منتخب از نگاه سرمایه گذاران و معرفی تیم ها به شتاب دهنده ها. با توجه به اینکه سطح فنی و محصول اغلب تیم ها از تراز مناسبی برخوردار بود؛ درنتیجه اغلب تیم های شرکت کننده به شش شتاب‎دهنده کشور معرفی خواهند شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :