آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188443
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1395 10:48
تعداد بازدید : 615

مديرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ايران گفت: افزایش تعرفه در خوشبینانه‌ترین حالت برای مخابرات و بدبینانه‌ترین حالت برای مشترک 8 درصد است و بنابراین مشترکان نگران نباشند.

افزایش تعرفه تلفن ثابت حداکثر 8 درصد است

مديرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ايران گفت: افزایش تعرفه در خوشبینانه ترین حالت برای مخابرات و بدبینانه ترین حالت برای مشترک 8 درصد است و بنابراین مشترکان نگران نباشند.

فناوران- داوود زارعیان افزود: درآمد شرکت مخابرات از بحث تلفن ثابت در درجه نخست از مکالمه با موبایل و سپس از مکالمه بین شهری است و تنها حدود 5 تا 6 درصد درآمد ما از بخش مکالمات درون شهری است و افزایش تعرفه هم در همین بخش بوده است؛ بنابراین تاثیر چندانی در قبوض مشترکان نخواهد داشت.
وی ادامه داد: نکته مهم این است که اگر افزایش درآمدی هم رخ دهد، قرار است خرج توسعه شبکه شده و آن را تماما IPمحور می کنیم تا مزایای آن به خود مردم بازگردد. 
زارعیان گفت: نکته دیگر اینکه تعرفه های تلفن ثابت پس از 13 سال تغییر کرده است و این تغییر هم در مقایسه با افزایش تعرفه های آب و برق و گاز و حتی میزان تعرفه تلفن سیار قابل مقایسه نیست.
وی درباره آتش گرفتن یکی از مراکز مخابراتی در دزفول نیز گفت: به دلیل گرمای هوا روز گذشته یکی از مراکز مخابراتی دزفول دچار حریق شد که بلافاصله آتش مهار شد و همکاران ما در حال رفع مشکلات ارتباطی هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :