آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188447
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1395 10:51
تعداد بازدید : 537

کنایه مایکروسافت به اپل

فناوری‎تان قدیمی است

برایان هال، مدیر واحد تولید تبلت های سرفیس مایکروسافت مدعی شده است که اپل در زمینه تولید رایانه خلاقانه برخورد نمی کند و با ارایه فناوری های قدیمی به مشتریانش به آنها ضرر می زند.

فارس- براساس گزارش منتشرشده از سوی سی نت، مایکروسافت و اپل که این روزها هر دو به چهل سالگی رسیده‏اند، تاکنون بارها از طریق انتشار آگهی‎های تبلیغاتی و سخنرانی های متقابل تلاش کرده اند رقیب خود را زیر سوال ببرند.
اما این بار برایان هال با ارسال پیامی در توییتر مدعی شده است که من با اپل رقابت می کنم و به آنها احترام می‎گذارم. اما آنها با ارایه فناوری قدیمی به مشتریان‎شان ضرر می زنند.اپل که با عرضه آیفون و آی پد و انواع رایانه‎های مک توانسته طیف گسترده‎ای از مشتریان را جذب خود کند، تاکنون واکنشی به این اظهارات از خود نشان نداده است.
در همین حال برخی کاربران شبکه‎های اجتماعی نیز در حمایت یا انتقاد از این اظهارات مطالبی را در فضای مجازی ارسال کرده اند. برخی از آنها گفته اند حق با مایکروسافت است و رایانه ای مانند مک بوک ایر اگرچه محصول خوبی است، اما تا حد زیادی قدیمی است.
تعداد دیگری از کاربران هم به عرضه تبلت های جدید اپل مانند آی پد پرو پرداخته و می گویند ادعاهای مایکروسافت بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :