آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188528
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1395 11:6
تعداد بازدید : 880

بازی های صوتی را با بلندگوی هوشمند آمازون بسازید

شرکت آمازون بلندگوی صوتی هوشمند خود موسوم به الکسا را ارتقا داده تا علاقه مندان به بازی های رایانه ای بتوانند با استفاده از آن بازی های صوتی اجرا کنند.

فارس- براساس گزارش منتشرشده از سوی گیک، با مجموعه ابزار عرضه شده توسط آمازون توسعه دهندگان می توانند به سادگی بازی های ماجراجویانه صوتی طراحی کنند.
بلندگوهای یادشده که اکو و ریو نام دارند، تا به حال برای پخش موسیقی، اخبار، هشدار، سفارش دادن پیتزا و برخی خریدهای ساده دیگر قابل استفاده هستند. اما حالا با استفاده از آنها می توان برخی از انواع بازی ها را هم 
اجرا کرد.
ابزار عرضه شده برای توسعه دهندگان به منظور طراحی بازی های صوتی تعاملی متن باز بوده و حاوی تمپلت های آماده ای موسوم به Decision Tree و Trivia Game هستند.
یکی از نخستین نمونه های بازی های صوتی آماده شده Batman v Superman: Dawn of Justice نام دارد که در قالب آن قهرمان بازی باید درباره قتل یک شخصیت خاص تحقیق کند. 
بازی یادشده بر مبنای پرسش و پاسخ پیش می رود و کاربر با گذر از اتاق ها و بخش های مختلف تلاش می کند سرنخ های منتهی به شناسایی قاتل را پیدا کند.
در صورت انتخاب سرنخ های اشتباه این بازی در عرض 5 دقیقه به پایان می رسد؛ اما با انتخاب سرنخ های درست می توان آن را در عرض 45 دقیقه پایان داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :