آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188546
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1395 11:36
تعداد بازدید : 636

بدون تیتر

وزارت برای ساخت سدها اولویت بندی کرده و با لحاظ تدابیری ساخت ۹۰ سد را در برنامه ششم توسعه جزو اولویت های خود قرار داده است.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند ابراز امیدواری کرد با گشایش های بانکی پس از برجام روند جذب سرمایه گذاری در این منطقه به میزان حداکثری برسد.
رییس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش مقرر کرد فرزندان شهدای شاغل در این وزارتخانه از امتیاز برابر با جانبازان 50 درصد و بالاتر برخوردار شوند.
تفاهم نامه همکاری دوجانبه ایران و کره جنوبی در زمینه تامین آب و مدیریت فاضلاب با رویکرد محیط زیستی دیروز (یکشنبه) با حضور «رحیم میدانی» معاون آب و فاضلاب وزیر نیرو و «مینهو لی» معاون وزیر محیط زیست این کشور امضا شد.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: در تلاش هستیم با تامین خدمات زیر و روبنایی پروژه های مسکن مهر، این پروژه در تمام شهرهای جدید کشور به پایان برسد.
دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز گفت: هنوز ارزیابی مشخصی از وضعیت ورود ایران به بازار گاز وجود ندارد، بنابراین نمی توان از اکنون تاثیر ورود گاز آمریکا به منطقه خلیج فارس را اعلام کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :