آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188865
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1395 10:57
تعداد بازدید : 625

انتقال آسان اطلاعات به گوشی جدید با Phone clone

هوواوی برنامه جدیدی با نام Phone Clone برای تبادل اطلاعات میان گوشی جدید و موبایل قدیمی ارایه کرده است.

فناوران- هنگام خرید گوشی جدید یکی از بزرگ ترین چالش ها، انتقال اطلاعات از گوشی قدیمی به موبایل جدید است و این موضوع زمانی تبدیل به بحران می شود که این گوشی ها از دو مدل متفاوت با برندهای مختلف باشند. اغلب افراد در این شرایط معمولا از کارت حافظه استفاده می کنند و با انتقال اطلاعات به آن و نصب در گوشی جدید به تبادل داده ها می پردازند. در این شرایط امکان اشتباه در جابه جایی شماره تماس ها یا تصاویر وجود دارد. استفاده از بلوتوث نیز آهسته است و اگر عکس ها کیفیت بالایی داشته باشند، ممکن است مجبور شوید نصف روز را برای انتقال آنها صرف کنید. در این شرایط برنامه Huawei Phone Clone یک راه قابل اعتماد و بی دغدغه برای جابه‎جایی داده هاست. 
اگر دو گوشی مختلف داشته باشید که برنامه Phone Clone روی آنها نصب شده باشد، می توانید به‎آسانی و بدون نیاز به فرآیندهای اضافی، اطلاعات خود را به گوشی جدید منتقل کنید. 
این برنامه نیازی به ایجاد حساب کاربری در گوگل یا فرآیندهای مشابه ندارد و از طریق یک ارتباط اختصاصی روی شبکه بی سیم، جابه جایی اطلاعات میان دو گوشی را انجام می دهد. درنتیجه در چهار گام ساده می توانید انواع داده ها مانند شماره تماس ها، عکس، ویدیو، موسیقی و برنامه ها را به گوشی جدید انتقال دهید. حتی علاوه بر سازگاری میان مدل های مجهز به سیستم عامل آندرویید نسخه 4 یا مدل های بالاتر، امکان جابه جایی اطلاعات بین گوشی هایی با سیستم عامل ios  و موبایل های آندرویید نیز فراهم شده است. 
برنامه Phone Clone به برند یا مدل خاصی محدود نمی شود و بسیار سریع تر از روش هایی مانند بلوتوث است به طوری که می توانید صدها مگابایت داده را تنها در چند دقیقه منتقل کنید. 
کافی است برنامه را دانلود کنید و با انتخاب گوشی قدیمی به‎عنوان Old phone و گوشی جدید به‎عنوان New phone انتقال اطلاعات را انجام دهید. همچنین می توانید با تغییر زبان فارسی مراحل را دنبال کنید. با لمس گزینه اتصال می توانید فایل هایی که برای انتقال به گوشی جدید در نظر گرفته اید، انتخاب کنید. چند لحظه صبر کنید تا باقی کارها به‎صورت خودکار انجام شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :