آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188896
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1395 11:49
تعداد بازدید : 566

خبرک

خبرک

 همه توییتر ی ها Moments خواهند داشت
توییتر امکان دسترسی برندها، شرکای تجاری و دیگر افراد تاثیرگذار در تولید محتوای تبلیغاتی در این شبکه اجتماعی را به قابلیت Moments مجهز کرده است و طی ماه های آینده همه کاربران توییتر می توانند از Moments استفاده کنند. 
قابلیت Moments به طور رسمی در ماه اکتبر گذشته رونمایی شد. تاکنون تمام محتوای منتشره در این بخش توسط تیمی از سردبیران توییتر یا گروهی محدود از شرکای این شرکت مانند بازفید، اینترتینمنت ویکلی، ناسا و نیویورک تایمز 
تولید می شد.
توییتر در پستی که در وبلاگ خود منتشر کرده، از Moments به عنوان راهکاری جدید برای بیان بهتر روایت های داستانی از سوی کاربران یاد کرده است. 
 ذخیره عکس ها در Draft اینستاگرام
اینستاگرام که این روزها به خاطر افزودن قابلیت داستان سرایی با عمر 24 ساعت مورد توجه کاربران سراسر دنیا قرار گرفته است، هفته گذشته امکان ذخیره کردن عکس هایی که کاربران می خواهند در اینستاگرام منتشر کنند اما نیمه‎ویرایش شده رهایش می کنند، فراهم کرد.  به این ترتیب نه تنها می توانید سر فرصت به ویرایش عکس هایی که می خواهید در اینستاگرام منتشر کنید، بپردازید؛ بلکه می توانید چند پست اینستاگرامی را آماده کنید و در Draft بگذارید و به نوبت منتشر کنید. این قابلیت اکنون به صورت آزمایشی فعال شده است و به زودی برای همه کاربران فعال می شود.
 پیشنهاد خرید توییتر از سوی شاهزاده عرب و بالمر
هفته پیش زمزمه هایی مبنی بر ارایه پیشنهاد خرید 26 میلیارد دلاری توییتر از سوی مدیر اجرایی سابق مایکروسافت و شاهزاده عربی که بخشی از سهام این کمپانی را در اختیار دارد شنیده شد. گفته می شود استیو بالمر و شاهزاده ولید بن طلال با تشکیل یک تیم تجاری قصد دارند به صورت مشترک توییتر را به قیمت پیشنهادی 22 تا 26 میلیارد دلار بخرند. این شایعه نه تایید شده نه تکذیب؛ اما بسیاری از تحلیل گران معتقدند جک دورسی قصد فروش و واگذاری توییتر را ندارد، بنابراین بعید است چنین پیشنهادی
 را بپذیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :