آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188902
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1395 11:55
تعداد بازدید : 574

تخفیف 30درصدی به اعضای نصر برای عضویت در اتاق تهران

اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‏ای تهران می توانند با برخورداری از تخفیف 30 درصد، کارت عضویت در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران را دریافت کنند.

فناوران- پیروی انعقاد تفاهم اخیر سازمان و اتاق تهران با هدف افزایش سطح تعاملات و ارایه خدمات به اعضای هر دو تشکل، اعضای سازمان می توانند با بهره گیری از تخفیف 30 درصدی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران عضو شوند.
علاقه‎مندان برای مطالعه شرح تسهیلات و خدمات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ویژه اعضا می توانند با اتاق بازرگانی تماس بگیرند. 
بر اساس این گزارش 22 تیرماه سال جاری سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و اتاق بازرگانی تهران تفاهم نامه همکاری امضا کردند که در آن روسای هر دو تشکل بر لزوم افزایش سطح تماس و همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و اتاق تهران تاکید کردند.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای معتقد است، این تفاهم نامه می تواند سرآغاز توسعه همکاری های اقتصادی هر دوتشکل با یکدیگر باشد. 
براساس این تفاهم نامه و با توسعه ارتباط و تبادل اطلاعات میان سازمان و اتاق، نه تنها فرآیند عضویت تجار و فعالان در دو تشکل تسهیل شده است، بلکه امکان ارایه خدمات ویژه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای اعضای سازمان و اتاق تهران فراهم است.درعین‎حال، براساس این تفاهم تجار و فعالان حوزه فاوا اعم از نرم افزار، سخت افزار، شبکه، اینترنت، اینترانت می توانند از خدمات ویژه آموزشی و مشاوره تخصصی این حوزه مطابق قوانین روز ICT برخوردار شوند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :