آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189010
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1395 11:8
تعداد بازدید : 770

با حمایت اتاق تهران صورت می‎گیرد

معرفی 30 پروژه اقتصادی به سرمایه گذاران بین المللی

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران درخصوص برگزاری نشست سالانه بین المللی سرمایه گذاری در ایران که مهرماه امسال در لندن برپا می شود، گفت: در این اجلاس، 30 پروژه سرمایه گذاری در ایران به معرض رایزنی و گفت و گوی فعالان اقتصادی گذاشته می شود.

اتاق تهران-  نشست بین المللی سرمایه گذاری در ایران 3 و 4 اکتبر سال جاری (12 و 13 مهرماه 95) در لندن و به صورت یک گردهمایی بزرگ با همکاری اتاق تهران و توسط دو شرکت ایرانی و انگلیسی برگزار می شود.
حسن فروزان فرد با این توضیح که وجه تمایز این اجلاس با نشست های تجاری گذشته، پروژه محور بودن آن است، گفت: در این اجلاس دو روزه، دست کم 30 پروژه اقتصادی تعیین شده است و طرف های حاضر در این گردهمایی از قبل اطلاعات کاملی از این پروژه ها در اختیار دارند و طی دو روز برپایی آن در لندن، جلسات یک به یک با سرمایه گذاران برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه در تعیین این تعداد از پروژه ها، مطالعات کاملی از سوی اتاق تهران و با همکاری تشکل های اقتصادی و نیز سازمان سرمایه گذاری خارجی و کمک های فنی و اقتصادی ایران صورت گرفته است، افزود: این پروژه ها با وسواس و دقت مناسبی انتخاب و سعی شده است آن دسته از پروژه ها روی میز اجلاس لندن قرار بگیرد که از رزومه مطالعاتی کافی برخوردار باشد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :