آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189027
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1395 11:27
تعداد بازدید : 717

کارت پیش پرداخت مسترکارت مانع خروج اسکناس می شود

مدیر عامل ویژن کارت ایرانیان با بیان اینکه کارت پیش پرداخت مسترکارت روزانه ۱۰ هزار دلار اعتبار خرید به ایرانیان می دهد، گفت: شیوه استفاده از آنها مانند کارت های اعتباری ایران است که در عمل مانع خروج اسکناس از کشور می شود.

تسنیم- حامد ذوالفقاری، مدیر عامل ویژن کارت ایرانیان در حاشیه افتتاح پروژه های پستی به مناسبت در آستانه قرار گرفتن هفته دولت با بیان اینکه پس از شرایط برجام وارد ایران شدیم، گفت: درحال حاضر با پست مشغول تعامل و فعالیت هستیم و کارت های پیش پرداخت مستر کارت ما تحت قوانین بین الملل و بانک مرکزی ایران از طریق پست عرضه می شود.
وی افزود: عملیات ارزی این کارت های پیش پرداخت بین المللی از طریق صرافی بانک سامان انجام می شود و این نخستین باری خواهد بود که مردم ایران بدون هرگونه نگرانی و دغدغه خاطری می توانند از کارت های مذکور برای تبادل مالی خود در عرصه بین الملل به صورت قانونمند استفاده کنند.
مدیر عامل ویژن کارت ایرانیان با بیان اینکه اعتبار روزانه این کارت ها حداکثر 10 هزار دلار است، درباره چگونگی خرید آنها گفت: از طریق دفاتر پستی مشخص می توان کارت های پیش پرداخت را خرید و از طریق صرافی های عنوان شده شارژ کرد و شیوه استفاده از آنها مانند کارت های اعتباری ایران است که در عمل مانع خروج اسکناس از کشور می شود.
ذوالفقاری با بیان اینکه عضو ( WTOسازمان اقتصاد جهانی) نیستیم، گفت: همین موضوع منجر به تعیین سقف اعتبار روزانه برای کارت های اعتباری ایران شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :