fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 189082
  تاریخ انتشار : 26 مرداد 1395 11:2
  تعداد بازدید : 644

  خرید بسته اینترنتی به نفع مشترکان است

  سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: بسته های اینترنتی راهکاری تشویقی از سوی هر اپراتور است که برای مشترک خود در نظر می گیرد تا وی بتواند از تخفیف این بسته ها بهره مند شود؛ بنابراین خرید بسته اینترنت تلفن همراه به سود مشترکان است.

  مخابرات ایران- داوود زارعیان درباره خرید بسته های اینترنتی با قیمت های گذشته گفت: خرید بسته های اینترنتی هر اپراتور به سود مشترک است زیرا اپراتورها هر «مگابایت» اینترنت این بسته ها را حتی پایین تر از0.4 ریال مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات در نظر گرفته اند.
  وی افزود: مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات، درباره کاهش تعرفه اینترنت آزاد است و اگر شهروندان از بسته های اینترنتی اپراتورها استفاده نکنند، باید قیمتی به مراتب بالاتر از بسته خریداری شده پرداخت کنند.
  سخنگوی شرکت مخابرات ایران افزود: ممکن است اپراتورها با کاهش قیمتی که در تعرفه رخ داده است با تعدیل دوباره نرخ بسته ها، آنها را با نرخ های به مراتب کمتر عرضه کنند.
  براساس این گزارش در بخش اینترنت، بیشترین شمار مشترکان مربوط به اینترنت پرسرعت تلفن همراه است.
  آمارهای منتشرشده نشان می دهد تا پایان سال 1394 بالغ بر 19 میلیون و 98 هزار و 560 نفر در کشور از اینترنت پرسرعت متحرک استفاده داشته اند.
  بررسی ها نشان می دهد پهنای باند بین الملل از 6.05 گیگابیت بر ثانیه در سال 1386 به 547 گیگابیت بر ثانیه در پایان سال 1394 رسید.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :