آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189089
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1395 11:16
تعداد بازدید : 796

برگزاری نشست هم اندیشی تولیدکنندگان محصولات بومی افتا

کمیسیون امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (افتا) سازمان نظام صنفی رایانه ای نشست هم اندیشی تولیدکنندگان محصولات بومی افتا را روز سه شنبه 2 شهریورماه از ساعت 15 در محل دبیرخانه سازمان برگزار می کند.

فناوران- با توجه به اهمیت و گسترش روزافزون صنعت فناوری اطلاعات، تامین امنیت ملی و دست یابی به امنیت بومی، سرلوحه اهداف کشور و به تبع آن سازمان نظام صنفی رایانه ای است.
این کمیسیون در نظر دارد در راستای نیل به این اولویت ملی و با هدف همسو کردن نقطه‎نظرات صنفی و تجاری تولیدکنندگان محصولات بومی رایانه ای، نشست هم اندیشی تولیدکنندگان محصولات بومی افتا را برگزار کند.
درنتیجه این هم افزایی، بخش خصوصی ضمن مشخص کردن نیازمندی ها، مطالبات و حمایت های مورد نظر خود از متولیان مربوطه درجهت افزایش توانمندی ها، بر آن است تا با در نظر داشتن ملاحظات امنیت ملی کشور، قدم های موثرتری در راستای تولیدات بومی بردارد.
در همین راستا، از مدیرعامل یا یکی از صاحب نظران ارشد شرکت های تولیدکننده به‎عنوان نماینده دعوت می شود تا در نشست هم اندیشی کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران که با حضور تولیدکنندگان این حوزه برگزار می شود، حضور به هم رسانند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :